Βαθμολογία 4ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας 2018-2019

Βαθμολογία Β΄Κατηγορίας 2018-2019 Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 4η Αγωνιστική, για την Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ 1. Φλόγα Ρουστίκων 12 4 4 0 0 24 1 2. Ασή Γωνιά 10 4 3 1 0 16 4 3. Φοίνικας Σελλίων 10 4 3 1 0 20 9 4. Αναγέννηση ΜΠΣΡ 9 4 3 0 1 14 2 5. ΛΙΒΑΣ 9 3 3 0 0 12 0 6. Επισκοπή 2010 8 4 2 2 0 13 5 7. Αρκάδι Αγγελιανών 6 4 2 0 2 7…

Περισσότερα

Παράταση Μέχρι Τις 31/12/2018 Για Την Κάρτα Υγείας

Αποφασίστηκε να δοθεί παράταση έως τέλος του 2018, ώστε να μπορέσουν τα ποδοσφαιρικά σωματεία να εναρμονιστούν στη νέα νομοθεσία, αποκλείοντας πάντως το αίτημα της ΕΠΟ να εξαιρεθεί το ποδόσφαιρο από τη νομοθεσία. «Από τη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού ανακοινώνεται ότι μετά και το πρόβλημα που προέκυψε με την ΕΠΟ, παρατείνεται η προθεσμία για την έκδοση της κάρτας υγείας αθλητή μέχρι τις 31-12-2018»

Περισσότερα

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 20/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ρεθύμνου  Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ–Αρης Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Ερμης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ.

Περισσότερα

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Β’ Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Σαββάτο 20-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ. Θ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων–Αση Γωνια Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 12.00 ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αγια Γαληνη Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων –Τάλως Γαραζου Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων Ρεπο:Κεραυνος

Περισσότερα

Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Πρόγραμμα Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας που θα διεξαχθεί την Κυριακή 21/10/2018 και ώρα 16.00 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός Δημ.Σαλαμίνας  Αμπελακιακός – Επισκοπή Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – Παλαιόχωρα Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – ΟΦΙ Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ Ρεπό: ΠΟΑ

Περισσότερα

Βαθμολογία 3ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Βαθμολογία Αναλυτικά η βαθμολογία της 3ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Γιούχτας 9 3 3 0 0 6 1 2. Ο.Φ.Ι. 7 3 2 1 0 3 0 3. Κερατσίνι 7 3 1 1 0 3 1 4. ΠΟΑ 7 3 2 0 0 2 0 5. Εθνικός 6 2 2 0 0 4 1 6. Ατρόμητος Πειραιά 4 3 1 1 1 3 3 7. Αμπελακιακός 3 2 1 0 1 2 2 8. Α.Ο.Επισκοπής 3 2…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Πρωταθλήματος Υποδομών Κ-16 

Πρωτάθλημα υποδομών Κ-16 Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα Κ-16 που διεξήχθει το Σάββατο 13/10. Αναλυτικά τα αποτελέσματα  ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ANABOΛH ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2-2 ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 4-2 ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 7-0 ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Περισσότερα

Βαθμολογία 4ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας 2018-2019

Βαθμολογία Α΄Κατηγορίας 2018-2019 Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 4η Αγωνιστική, για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε.Μυλοποτάμου 12 4 4 0 0 21 4 2. Ρεθυμνιακός 12 4 4 0 0 13 2 3. Αστέρας Ρεθυμνου 9 4 3 0 1 12 3 4. Ερμής Ζωνιανών 9 4 3 0 1 11 1 5. Αρης  Ρεθύμνου 8 4 2 2 0 5 2 6. Α.Ο.Καλύβου 7 4 2 1 1 10 5 7. Αστέρας Περάματος 7 4 2 1 1 5 4 8. Τάλως Μελιδονίου…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

5ος όμιλος Γ΄Εθνικής   Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης  1-0 Εθνικός – Αμπελακιακός  1-0 Ιωνικός – Κερατσίνι   0-1 Παλαιόχωρα – Γιούχτας  0-2 ΠΟΑ – Προοδευτική ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ Ρεπό: Επισκοπή

Περισσότερα

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου   Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ  1-2 Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης  2-2 ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων   4-2 Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος  1-2 Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ 1-2 Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου  5-0 Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου   0-0 Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ  3-0  

Περισσότερα