Πρωτάθλημα Α΄Κατηγορίας

1η αγωνιστική /16η:
ΟΦΑ – Δόξα
Αστέρας -Επισκοπή

ΕΑΠ – ΠΑΟ Αλφάς
Κάλυβος – Κεραυνός
Ποσειδώνας -Ρεθυμνιακός
Τάλως – Σπήλι
Άρης – Αετός Ανωγείων
Ρεπό: Ψηλορείτης 

2η αγωνιστική / 17η:
Ψηλορείτης – ΟΦ Αρμένων
Δόξα Πλατανέ – ΑΟΝ Αστέρας

Επισκοπή-Κάλυβος

ΠΑΟ Αλφάς – Ποσιεδώνας
Κεραυνός – Τάλως Μελιδονίου
Ρεθυμνιακός – Αετός Αν.
Σπήλι – Άρης
Ρεπό: ΕΑΠ 

3η αγωνιστική /18η:
ΟΦ Αρμένων – ΑΟΝ Αστέρας
ΕΑΠ – Ψηλορείτης
Κάλυβος – Δόξα Πλατανέ
Τάλως Μελιδονίου – Επισκοπή
Αετός Αν. – ΠΑΟ Αλφάς
Άρης – Κεραυνός
Ρεθυμνιακός – Σπηλίου
Ρεπό: Ποσειδώνας 

4η αγωνιστική /19η:
ΕΑΠ – ΟΦ Αρμένων
Αστέρας – Κάλυβος
Ψηλορείτης – Ποσειδώνας
Δόξα Πλατανέ – Τάλως Μελ.
Επισκοπή – Άρης
ΠΑΟ Αλφάς – Σπηλίου
Κεραυνός – Ρεθυμνιακός
Ρεπό: Αετός Αν.

5η αγωνιστική / 20η:
ΟΦ Αρμένων – Κάλυβος
Ποσειδώνας – ΕΑΠ
Τάλως Μελιδονίου – Αστέρας
Αετός Αν. – Ψηλορείτης
Άρης – Δόξα Πλατανέ
Ρεθυμνιακός –Επισκοπή
ΠΑΟ Αλφάς – Κεραυνός
Ρεπό: Σπήλι

6η αγωνιστική / 21η:
Ποσειδώνας – ΟΦ Αρμένων
Κάλυβος – Τάλως Μελιδονίου
ΕΑΠ – Αετός Ανωγείων
Αστέρας – Άρης
Ψηλορείτης – Σπήλι
Δόξα Πλατανέ – Ρεθυμιακός
Επισκοπή – ΠΑΟ Αλφάς
Ρεπό: Κεραυνός

7η αγωνιστική / 22η:
ΟΦ Αρμένων – Τάλως Μελιδονίου
Αετός Αν. – Ποσειδώνας
Άρης – Κάλυβος
Σπήλι  – ΕΑΠ
Ρεθυμνιακός – Αστέρας
Κεραυνός – Ψηλορείτης
ΠΑΟ Αλφάς – Δόξα Πλατανέ
Ρεπό:  Επισκοπή

8η αγωνιστική / 23η:
Αετός Αν. – ΟΦ Αρμένων
Τάλως Μελ. – Άρης
Ποσειδώνας – Σπήλι
Κάλυβος – Ρεθυμνιακός
ΕΑΠ – Κεραυνός
Αστέρας – ΠΑΟ Αλφάς
Ψηλορείτης  -Επισκοπή
Ρεπό: Δόξα Πλατανέ

9η αγωνιστική / 24:
ΟΦ Αρμένων – Άρης
Σπήλι – Αετός Ανωγείων
Ρεθυμνιακός – Τάλως Μελιδονίου
ΑΟΝ Κεραυνός – Ποσειδώνας
ΠΑΟ Αλφάς – Κάλυβος
Επισκοπή – ΕΑΠ
Δόξα Πλατανέ – Ψηλορείτης
Ρεπό: ΑΟΝ Αστέρας

10η αγωνιστική / 25η
Σπήλι – ΟΦ Αρμένων
Άρης – Ρεθυμνιακός
Αετός Ανωγείων – Κεραυνός
Τάλως Μελ. – ΠΑΟ Αλφάς
Ποσειδώνας -Επισκοπή
ΕΑΠ – Δόξα Πλατανέ
Αστέρας – Ψηλορείτης
Ρεπό: Κάλυβος

11η αγωνιστική / 26η:
ΟΦ Αρμένων – Ρεθυμνιακός
Κεραυνός – Σπήλι
ΠΑΟ Αλφάς – Άρης
Επισκοπή – Αετός Ανωγείων
Δόξα Πλατανέ – Ποσειδώνας
Ψηλορείτης – Κάλυβος
Αστέρας – ΕΑΠ
Ρεπό: Τάλως Μελιδονίου

12η αγωνιστική / 27η:
Κεραυνός – ΟΦ Αρμένων
Ρεθυμνιακός – ΠΑΟ Αλφάς
Σπήλι -Επισκοπή
Αετός Αν.  – Δόξα Πλατανέ
Τάλως Μελ. – Ψηλορείτης
Ποσειδώνας – Αστέρας
Κάλυβος – ΕΑΠ
Ρεπό: Άρης

13η αγωνιστική / 28η:
ΟΦ Αρμένων – ΠΑΟ Αλφάς
Επισκοπή – Κεραυνός
Δόξα Πλατανέ – Σπήλι
Ψηλορείτης – Άρης
Αστέρας – Αετός Αν.
ΕΑΠ – Τάλως Μελ.
Καλύβου – Ποσειδώνας
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

14η αγωνιστική /29η:
Επισκοπή – ΟΦ Αρμένων
Κεραυνός – Δόξα Πλατανέ
Ρεθυμνιακός – Ψηλορείτης
Σπήλι – Αστέρας
Άρης – ΕΑΠ
Αετός Αν. – Κάλυβος
Τάλως Μελιδονίου – Ποσειδώνας
Ρεπό: ΠΑΟ Αλφάς

15η αγωνιστική / 30η:
Δόξα Πλατανέ – Επισκοπή
Ψηλορείτης – ΠΑΟ Αλφάς
Αστέρας – Κεραυνός
ΕΑΠ – Ρεθυμνιακός
Κάλυβος – Σπήλι
Ποσειδώνας – Άρης
Τάλως Μελιδονίου – Αετός Ανωγείων
Ρεπό: ΟΦ Αρμένων 

Αφήστε ένα σχόλιο