Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ Π.Δ:ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων ΓΡΥΛΛΗΣ ΜΑΙΝΩΛΑΣ-ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ   Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΥΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ ΝΕΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σπηλίου-Σπήλι-Ψηλορείτης  ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΚΕΛΑΙΔΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΧΟΜΠΗΣ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 8ης Αγωνιστικής πρωταθλήματος Νέων

Σάββατο  03-03-2018 10:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΥΠΟΥΛΟΣ  11:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο. ΑΡΗΣ- Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ ΜΑΙΝΩΛΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ 12:00 ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-Α.Ο. ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ  12:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Περισσότερα

Ορισμοί επαναληπτικών αγώνων Ημιτελικά κυπέλλου Ρεθύμνου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των επαναληπτικών αγώνων ημιτελικών Κυπέλλου Ρεθύμνου που θα διεξαχθούν την Τετάρτη  14 Μαρτίου.   Τετάρτη 14-3-2018 ΩΡΑ 15:00  Γηπ. Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-A.E.Mυλοποτάμου Τετάρτη 14-3-2018 ΩΡΑ 18:00  Γηπ.Θεόδ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής-Αστέρας Ρεθύμνου   Πρώτοι αγώνες ημιτελικών  A.E.Mυλοποτάμου-  Ερμής Ζωνιανών 1-2 Αστέρας Ρεθύμνου- Α.Ο.Επισκοπής 2-4    

Περισσότερα

Βαθμολογία 20ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Βαθμολογία Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία της Β΄Κατηγορίας  όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ο.Λιβαδίων 55 20 18 1 1 86 18 2. Αναγέννηση Μ.Π.Σ.Ρ. 46 20 15 1 4 46 20 3. Αστέρας Περ. 44 20 14 2 4 50 20 4. Φλόγα Ρουστίκων 37 20 13 4 3 71 20 5. Ασή Γωνιά 37 20 11 4 5 42 25 6. Λίβας 34 20 11 1 8 44 37 7. Παναρκαδικός 32 20 10 2 8 41 32 8. Επισκοπή 2010…

Περισσότερα

Βαθμολογία 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Βαθμολογία Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ο.Επισκοπής 52 19 17 1 1 83 4 2. Ρεθυμνιακός 45 19 14 3 2 40 15 3. Αστέρας Ρεθυμνου 44 19 13 5 1 48 13 4. Α.Ο.Καλύβου 32 19 9 5 5 32 22 5. Α.Ε.Ατσιποπούλου Πρινέ 28 18 8 4 6 19 18 6. Αρης  Ρεθύμνου 27 19 8 3 8 29 24 7. ΠΑΟ Αλφάς 27 19 8 3 8 25 42 8. Δόξα Πλατανιά 23 19 7 2…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σπηλίου-Σπήλι-Ψηλορείτης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής πρωταθλήματος παίδων

  Αναλυτικά τα αποτελέσματα  ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 1- ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-0 (α/α) ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ αναβλήθηκε ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ  2-1 ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ 0-3 (α/α)  ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 2   4-4  Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 0-10 ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ

Περισσότερα

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.   Με απόφαση της Πειθαρχικής  Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-2-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον ποδ/στή ΛΑΡΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του σωματείου ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ με αριθ. Δελ. 1201732 επιβάλλει ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περίπτ. (γ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. (2) περίπτωση (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα {Διότι αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για παράβαση…

Περισσότερα