Κάλεσμα της Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου στον Τελικό Κυπέλλου την Τετάρτι 21 Μαρτίου 17.00

Η Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου σας προσκαλεί την Τετάρτη 21 Μαρτίου  στο ΔΑΚ Γάλλου για τον Τελικό Κυπέλλου Ρεθύμνου     ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ σας προσκαλεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 21-3-2018 και ώρα 17.00 να παρευρεθείτε στο ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ όπου θα διεξαχθεί Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ της Ένωσης μας ποδ/κης περιόδου 2017 – 2018 μεταξύ των ομάδων ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΡΜΗ ΖΩΝΙΑΝΩΝ Θα είναι τιμή και χαρά για όλους μας η παρουσίας σας. ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                       …

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών Τελικός Κυπέλλου Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.ΔΑΚ Γάλλου   Α.Ο. Επισκοπής-Ερμής Ζωνιανών Διαιτητής:Βοσκάκης Βοηθoί:Κοκμοτός- Καλυβιανάκης Επιπρόσθετοι:Σταυρουλάκης Ραφ.-Δασκαλομαρκάκης 4Ος Φραγκιαδάκης Π.Δ: Χατζημπεκιάρης

Περισσότερα

Πρόγραμμα 24ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 24-3-2018 ΩΡΑ 16.00 Ρεθύμνου ΛΙΒΑΣ-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-ΝΕΑΡ Κυριακή 25-3-2018  ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αστέρας Περάματος Γηπ.Ασή Γωνιας Ασή Γωνιά-Λιβάδια Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φλόγα Ρουστίκων Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-Επισκοπή 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ 0-3(α/α)

Περισσότερα

Πρόγραμμα 24ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 24-3-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μισιρίων Άρης-Ο.Φ.Α. Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Κεραυνός Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Α.Ο.Σπηλίου Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Ρεθυμνιακός Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Επισκοπής Κυριακή 25-3-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Φουρφουρά Ψηλορείτης-Δόξα Πλατανέ Γηπ.Αλφάς Κάλυβος-ΠΑΟ Αλφάς Ρεπό : Αστέρας Ρεθύμνου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 23ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Ρεθύμνου  1-1 Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Καλύβου  2-0 Α.Ο.Επισκοπής-Α.Ο.Ψηλορείτης   2-1 Άρης Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου  3-0 Κεραυνός-Ε.Α.Π.     0-1 Α.Ο.Σπηλίου-Ποσειδώνας Γερανίου  1-0 Ο.Φ.Α.-Αετός Ανωγείων  0-1 Ρεπό:Δόξα Πλατανέ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 23ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Α.Ο.Λιβαδίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  4-1  Αστέρας Περάματος-Νέοι Ζωνιανών  7-2 Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων  4-1 Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ     1-1  ΑΓΟΔΑ -Απόλλων  3-1  ΝΕΑΡ-Τάλως Γαράζου  

Περισσότερα

Αποτελέσματα 22ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Τάλως Μελιδονίου-Ο.Φ.Α.    0-1 Κάλυβος-Άρης Ρεθ.        0-0  Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός  0-0 Ποσειδώνας Γερανίου-Αετός Ανωγείων  4-1 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Σπηλίου    2-1 Ψηλορείτης-Κεραυνός   1-1 Δόξα Πλατανέ-ΠΑΟ Αλφάς  1-0 Ρεπό Α.Ο.Επισκοπής  

Περισσότερα

Αποτελέσματα 22ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Νέοι Ζωνιανών-Α.Ο.Επισκοπής 2010   2-4 ΛΙΒΑΣ-Α.Ο.Λιβαδίων   2-1 Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός  0-4 ΝΕΑΡ-Φλόγα Ρουστίκων  Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  3-4  Απόλλων-Ασή Γωνιά      1-3  ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3(α/α)  

Περισσότερα