Πρόγραμμα 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας όπως προέκυψε από την κλήρωση που διεξήχθη την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου στα γραφεία της ΕΠΟ στο Πάρκο Γουδί.

Αναλυτικά

1η Αγωνιστική 

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρα
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 

Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – Επισκοπή
ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα
ΟΦΙ – ΠΟΑ
Ρεπό: Εθνικός

3η αγωνιστική 

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – Κερατσίνι
Παλαιόχωρα – Γιούχτας
ΠΟΑ – Προοδευτική
ΟΦΙ – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 

Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – ΟΦΙ
Προοδευτική – ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟΑ

5η αγωνιστική 

Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
Επισκοπή – Εθνικός
Παλαιόχωρα – ΑΕ Νεάπολης
ΠΟΑ – Αμπελακιακός
ΟΦΙ – Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό: ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – Παλαιόχωρα
Εθνικός – ΠΟΑ
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦΙ
Αμπελακιακός – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 

Ατρόμητος Πειραιά – Παλαιόχωρα
ΠΟΑ – Επισκοπή
ΟΦΙ – Ιωνικός
ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 

ΠΟΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Παλαιόχωρα – ΟΦΙ
Επισκοπή – ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦΙ
ΣΥΝΚΑ – ΠΟΑ
Προοδευτική – Παλαιόχωρα
Γιούχτας – Επισκοπή
Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 

ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦΙ – Προοδευτική
ΠΟΑ – Γιούχτας
Επισκοπή – Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: Παλαιόχωρα

11η αγωνιστική 

Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι – ΠΟΑ
Αμπελακιακός – Παλαιόχωρα
ΑΕ Νεάπολης – Επισκοπή
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό: ΟΦΙ

12η αγωνιστική

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
ΟΦΙ– Αμπελακιακός
ΠΟΑ – ΑΕ Νεάπολης
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 

Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦΙ
Ιωνικός – ΠΟΑ
Παλαιόχωρα – Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Αφήστε ένα σχόλιο