Πρόσκληση του Ενωσιακού προπονητή Μιχάλη Βουράκη για προεπιλογή ποδοσφαιριστών στις Μικτές ομάδες

Πρόσκληση του Ενωσιακού προπονητή Μιχάλη Βουράκη για προεπιλογή ποδοσφαιριστών για τη στελέχωση των Μικτών ομάδων Ρεθύμνου

Ο Νέος Ενωσιακός προπονητής κ.ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΡΑΚΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδ/στές να
παρευρίσκονται στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΛΛΟΥ τη Δευτέρα 17-09-2018κρατώντας μαζί τους τα ποδοσφαιρικά τους παπούτσια και επικαλαμίδες, με σκοπό την προεπιλογή ποδ/στών συγκρότησης των ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ:
1) ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΕΩΝ γεννηθέντες τα έτη 2003-2004 ώρα προσέλευσης 14:15
2) ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΙΔΩΝ γεννηθέντες τα έτη 2005-2006 ώρα προσέλευσης 16:15
Η μετακίνηση τους είναι αποκλειστικά ευθύνη των ίδιων των ποδοσφαιριστών ή των
σωματείων τους

 ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ 2018 – 2019 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ 2003 – 2004

Α/Α Ονοματεπώνυμο Ομάδα
1. ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
2. ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
3. ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
4. ΓΑΛΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
5. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
6. ΓΚΕΟΡΚΙΕΦΚΙ ΜΠΟΜΠΙ ΑΟ ΑΡΗΣ
7. ΝΙΚΟΛΑ ΓΑΒΡΙΛ ΑΟ ΑΡΗΣ
8. ΚΛΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
9. ΜΠΑΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
10. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ
11. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
12. ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
13. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
14. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
15. ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
16. ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
17. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
18. ΤΖΙΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
19. ΑΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
20. ΤΖΟΥΤΖΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
21. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
22. ΚΟΤΣΙ ΝΤΕΛΙΑΝΟ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
23. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
24. ΚΟΥΛΛΑΤΣΙ ΑΡΜΠΕΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
25. ΚΑΛΟΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
26. ΜΕΤΑ ΟΡΓΙΤΟ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ27. ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
28. ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
29. ΜΕΡΜΕΜΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
30. ΑΛΙΑΙ ΑΛΕΚΟΣ ΝΕΑΡ
31. ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
32. ΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
33. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
34. ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
35. ΘΕΟΔΩΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
36. ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
37. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
38. ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
39. ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΓΑΛΑΤΙΟΣ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
40. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
41. ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
42. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
43. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
44. ΜΠΕΡΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
45. ΨΩΜΑΣ ΧΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
46. ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
48. ΒΕΡΝΑΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
49. ΓΑΛΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ
50. ΠΡΟΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ

ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ 2018 – 2019 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ 2005 – 2006

1. ΜΠΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
2. ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
3. ΧΕΜΠΑΙ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΡΗΣ
4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
5. ΤΣΑΛΑΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
6. ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
7. ΚΟΠΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
8. ΤΡΑΙΤΟΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
9. ΠΕΓΚΙΝΙ ΑΝΤΡΙΑΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
10. ΓΙΑΧΑΙ ΑΟΥΡΕΛ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
11. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
12. ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
13. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
14. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19. ΚΟΖΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20. ΧΙΣΚΟ ΡΑΜΟΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21. ΜΑΡΙΝΟΦ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
22. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
23. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
24. ΜΠΕΡΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26. ΣΑΜΠΙΑΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
27. ΚΑΝΑΝΑΜΗ ΣΕΜΙ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28. ΠΡΟΒΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
29. ΣΤΑΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
30. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
31. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
32. ΜΠΑΡΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
33. ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
34. ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
35. ΣΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
36. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
37. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟY
38. ΚΡΟΥΤΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
39.ΜΑΝΤΙ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
40. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
41. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
42. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
43. ΚΟΥΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

Αφήστε ένα σχόλιο