Πρόσκληση Προεπιλογής Ποδοσφαιριστών Μικτών Ομάδων Νέων Και Παίδων

Ο Νέος Ενωσιακός προπονητής κ.ΜΙΧΑΗΛ ΒΟΥΡΑΚΗΣ καλεί τους παρακάτω ποδ/στές να παρευρίσκονται στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΑΛΛΟΥ τη Δευτέρα 1-10-2018 κρατώντας μαζί τους τα ποδοσφαιρικά τους παπούτσια και επικαλαμίδες, με σκοπό την προεπιλογή ποδ/στών συγκρότησης των ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ και ΠΑΙΔΩΝ

1) ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΕΩΝ γεννηθέντες τα έτη 2003-2004 ώρα προσέλευσης 14:30
2) ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΙΔΩΝ γεννηθέντες τα έτη 2005-2006 ώρα προσέλευσης 16:30
Η μετακίνηση τους είναι αποκλειστικά ευθύνη των ίδιων των ποδοσφαιριστών ή των
σωματείων τους
ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ 2018 – 2019
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ 2003 – 2004
1. ΛΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
2. ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
3. ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
4. ΓΑΛΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ
5. ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
6. ΓΚΕΟΡΚΙΕΦΚΙ ΜΠΟΜΠΙ ΑΟ ΑΡΗΣ
7. ΜΠΑΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
8. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ
9. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
10. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
11. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
12. ΓΥΠΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
13. ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
14. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
15. ΤΖΙΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
16. ΚΟΤΣΙ ΝΤΕΛΙΑΝΟ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
17. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ
18. ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
19. ΑΛΙΑΙ ΑΛΕΚΟΣ ΝΕΑΡ
20. ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
21. ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
22. ΘΕΟΔΩΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
23. ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
24. ΤΟΥΡΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
25. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
26. ΓΑΛΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ
27. ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010
28. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ
ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ 2005 – 2006
1. ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΟ ΑΡΗΣ
2. ΧΕΜΠΑΙ ΑΛΕΞ ΑΟ ΑΡΗΣ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
4. ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
5. ΤΡΑΙΤΟΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
6. ΠΕΓΚΙΝΙ ΑΝΤΡΙΑΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
7. ΓΙΑΧΑΙ ΑΟΥΡΕΛ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
8. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
9. ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
11. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
14. ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15. ΚΟΖΑΝΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16. ΧΙΣΚΟ ΡΑΜΟΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18. ΚΑΝΑΝΑΜΗ ΣΕΜΙ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19. ΠΡΟΒΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
20. ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
21. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ
22. ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
23. ΛΑΔΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
24. ΑΖΙΖ ΑΛΑΓΙ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
25. ΤΖΕΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
26. ΤΑΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ
27. ΤΑΡΕ ΜΙΚΑ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ

Αφήστε ένα σχόλιο