Πρόγραμμα 1ης αγωνιστικής Κ-16

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής για τον πρωτάθλημα Κ-16 γεννηθέντων 2003-2004,όπου θα ξεκινήσει το Σάββατο 6 Οκτωβρίου. Αναλυτικά  Σάββατο 6-10-2018 10.00 Γηπ.Μισιρίων Άρης-Κεραυνός 10.00 Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή-ΕΑΠ 10.00 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης  11.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Σπηλίου Ρεπό:Ολυμπιακός Ρεθύμνου

Περισσότερα

Πρόγραμμα 2ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα   Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Ιωνικός Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική – Επισκοπή Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ – Παλαιόχωρα Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ – ΠΟΑ Ρεπό: Εθνικός

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ε.Μυλοποτάμου-ΠΑΟ Αλφάς Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Άρης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ο.Φ.Α. Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-ΝΕΑΡ Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Φουρφουρά Ψηλορείτης-Αστέρας Περάματος Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Αστέρας Ρεθύμνου Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Τάλως Μελιδονίου

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου ΛΙΒΑΣ-Αρκάδι Αγγελιανών Γηπ.Σελλίων Φοίνικας-Κεραυνός Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Αναγέννηση ΜΠΣΡ Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 20.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Απόλλων Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Τάλως Γαράζου Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Αγία Γαλήνη

Περισσότερα

Βαθμολογία 1ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 1ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Εθνικός 3 1 1 0 0 3 1 2. Γιούχτας 3 1 1 0 0 2 1 3. Ο.Φ.Ι. 3 1 1 0 0 1 0 4. ΠΟΑ 3 1 1 0 0 1 0 5. Κερατσίνι 1 1 0 1 0 1 1 6. Ατρόμητος Πειραιά 1 1 0 1 0 1 1 7. Α.Ο.Επισκοπής 0 1 0 0 1 0 1 8. Παλαιόχωρα 0 1 0…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά Α.Ο.Επισκοπής-Ο.Φ.Ι. 0-1 ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας 1-2 Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική 3-1 Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-1 ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος 0-1 Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  Αναβολή

Περισσότερα

Βαθμολογία 2ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία 2018-2019

Βαθμολογία Α΄Κατηγορίας 2018-2019   Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Αστέρας Ρεθυμνου 6 2 2 0 0 8 0 2. Α.Ε.Μυλοποτάμου 6 2 2 0 0 9 3 3. Ρεθυμνιακός 6 2 2 0 0 6 1 4. Αρης  Ρεθύμνου 6 2 2 0 0 3 0 5. Α.Ο.Σπηλίου 6 2 2 0 0 3 0 6. Α.Ο.Καλύβου 6 2 2 0 0 9 2 7. Ερμής Ζωνιανών 3 2 1 0 1 3 1 8. Α.Ο.Λιβαδίων 3 2 1 0 1 4 4 9. Τάλως Μελιδονίου 3 2 1…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Ταλως Μελιδονιου-Α.Ο.Λιβαδιων 3-1  Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης   3-1  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου   0-2     ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ.  0-5  Αρης–Ερμης    1-0  Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ  2-3  Αστερας Περαματος–ΕΑΠ  1-1 ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου   1-5

Περισσότερα

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 2-2 Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων    2-0 ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων    4-4 Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων  1-9 Αγια Γαληνη–Αση Γωνια   1-2 Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων  6-0 Ρεπο:ΛΙΒΑΣ

Περισσότερα