Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Β’ Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Σαββάτο 20-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ. Θ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων–Αση Γωνια Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 12.00 ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αγια Γαληνη Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων –Τάλως Γαραζου Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων Ρεπο:Κεραυνος

Περισσότερα

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου   Αναλυτικά τα αποτελέσματα Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων  0-4 Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010  1-1 Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ  0-4 Απολλων–ΛΙΒΑΣ  0-3 Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων  0-5 Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων  4-0 Ρεπό : ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα   Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελάμπων Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων Γηπ.Ασή Γωνιάς Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010 Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γηπ.Μισιρίων Απολλων–ΛΙΒΑΣ Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων Γηπ.Μελιδονίου Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων Ρεπό : ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα    ΛΙΒΑΣ-Αρκάδι Αγγελιανών  5-0  Φοίνικας-Κεραυνός   7-2  ΑΓΟΔΑ-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-4  Επισκοπή 2010-Απόλλων  4-1  Ασή Γωνιά-Τάλως Γαράζου  4-1   Φλόγα Ρουστίκων-Αγία Γαλήνη  6-0

Περισσότερα

Διαιτητές 3ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της 3ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία   Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου ΛΙΒΑΣ-Αρκάδι Αγγελιανών Δασκαλομαρκάκης,Βασίλογλου-Φραγκιαδάκης Στ. Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Σελλίων Φοίνικας-Κεραυνός Σαρής,Πατελάκης-Κελεσίδης Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Αναγέννηση ΜΠΣΡ Γρυλής,Συργούνη-Βλαχάκης,Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 20.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Απόλλων Βαρβαντάκης,Γρυλλής-ΒλαχάκηςΠ.Δ.Χατζημπεκιάρης Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Τάλως Γαράζου Τζιράκης,Χατζηδάκης-Πολυθοδωράκης (Χανίων) Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Αγία Γαλήνη Γρυλλής,Καραγιανόπουλος-Φραγκιαδάκης Στ,Π.Δ. Χριστοδουλάκης

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου ΛΙΒΑΣ-Αρκάδι Αγγελιανών Γηπ.Σελλίων Φοίνικας-Κεραυνός Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Αναγέννηση ΜΠΣΡ Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 20.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Απόλλων Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Τάλως Γαράζου Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Αγία Γαλήνη

Περισσότερα

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 2-2 Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων    2-0 ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων    4-4 Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων  1-9 Αγια Γαληνη–Αση Γωνια   1-2 Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων  6-0 Ρεπο:ΛΙΒΑΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα   Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 11.30 Γηπ.Αλφάς Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελάμπων Αγια Γαληνη–Αση Γωνια Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων Ρεπο:ΛΙΒΑΣ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ   4-0 Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων  3-5 Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων  6-1 Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ   4-0 Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη  1-0 Τετάρτη 26/9 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός  9-1 Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γρυλλής Καραγιαννόπουλος-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Σαρής,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 20.30 Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Καραγιαννόπουλος,Γρυλλής -Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Νέτος,Βαρβαντάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Γρύλης,Καλυβιανάκης-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Βαρβαντάκης,Βασίλογλου-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα