Ορισμοί διαιτητών Επαναληπτικών Αγώνων Α΄Φάσης Κυπέλλου

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Ορισμοί διαιτητών Α΄Φάσης Κυπέλλου Ρεθύμνου Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός των διαιτητών της Α΄Φάσης των επαναληπτικών αγώνων του Κυπέλλου. Το πρόγραμμα και οι ορισμοί  Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου–Α.Ο.Επισκοπής 2010 Δασκαλομαρκάκης-Γιαλός-Βλαχάκης Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών–Αστέρας Ρεθ. Καλυβιανάκης-Λιοδάκης-Κανδυλάκης  Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός–Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης-Βαρβαντάκης-Καψαλάκης Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 16.30 Γηπ,Μελιδονίου Α.Ε.Μ.–Ο.Φ.Α. Κετεσίδης-Βλαχάκης-Δασκαλομαρκάκης Γηπ.Γερανίου Ποσειδ. Γερανίου–Φλ. Ρουστίκων Καραγιαννόπουλος-Καλυβιανάκης-Βαρβαντάκης Γηπ.Φουρφουρά Ψηλορείτης–Άρης Ρεθ. Σαρής-Κανδυλάκης-Πατελάκης Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ–ΠΑΟ Αλφάς Κουτάντος-Λιοδάκης-Καψαλάκης Τετάρτη 19-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.–Α.Ο.Λιβαδίων Κετεσλιδης-Κανδυλάκης-Βαρβαντάκης Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (Πρώτος αγώνας) Καλυβιανάκης-Λιοδάκης-Καψαλάκης

Περισσότερα

Ορισμός διαιτητών πρώτοι αγώνες της Α΄Φάσης του Κυπέλλου

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Αναλυτικά οι ορισμοί Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου Διαιτητής:Σαρής, Boηθοί:Γρύλλης,Βλαχάκης Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης Διαιτητής:Δασκαλομαρκάκης Boηθοί:Κουτάντος,Καψαλάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ Διαιτητής:Καλυβιανάκης Boηθοί:Κετεσίδης,Κανδυλάκης Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ε.Α.Π. Διαιτητής:Δασκαλομαρκάκης Βοηθοί:Γιάλος,Πατελάλης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ε.Μ. Διαιτητής:Καλυβιανάκης Βοηθοί:Γρυλλης,Βασιλογλου Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός Διαιτητής:Σταυρουλάκης Ρ. Βοηθοί:Βαρβαντάκης,Κανδυλάκης Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 18.00 Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Ερμής Ζωνιανών Διαιτητής Κετεσίδης Βοηθοί:Καψαλάκης,Κουτάντος Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου ΩΡΑ 20.00 Α.Ο.Επισκοπής 2010-Τάλως Μελιδονίου Διαιτητής:Σαρης Βοηθοί:Γρυλλης,Βλαχάκης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών Τελικός Κυπέλλου Επισκοπή-Ερμής Ζωνιανών

Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.ΔΑΚ Γάλλου   Α.Ο. Επισκοπής-Ερμής Ζωνιανών Διαιτητής:Βοσκάκης Βοηθoί:Κοκμοτός- Καλυβιανάκης Επιπρόσθετοι:Σταυρουλάκης Ραφ.-Δασκαλομαρκάκης 4Ος Φραγκιαδάκης Π.Δ: Χατζημπεκιάρης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ Π.Δ:ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων ΓΡΥΛΛΗΣ ΜΑΙΝΩΛΑΣ-ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ   Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΥΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ ΝΕΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σπηλίου-Σπήλι-Ψηλορείτης  ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΚΕΛΑΙΔΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΧΟΜΠΗΣ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 8ης Αγωνιστικής πρωταθλήματος Νέων

Σάββατο  03-03-2018 10:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΥΠΟΥΛΟΣ  11:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο. ΑΡΗΣ- Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ ΜΑΙΝΩΛΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ 12:00 ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-Α.Ο. ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ  12:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 20ης Αγωνιστικής Β΄ Κατηγορία 24-25/2/2018

Β΄Κατηγορία Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΥΛΛΗΣ Π.Δ:ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Σοχώρας ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010 ΝΕΤΟΣ ΓΙΑΛΟΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΥΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ Κυριακή  25-2-2018 ΩΡΑ 12:15  Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΜΑΙΝΩΛΑΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Ασή Γωνια ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Π.Δ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Α.Ο.Λιβαδίων ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ – ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Α.Ο.Μελάμπων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-3 α/α

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία 24-25/2/2018

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Μισσιρίων Δόξα Πλατανέ-Άρης Ρεθύμνου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Αετός Ανωγείων   Γηπ.Σοχώρας Κεραυνός-ΠΑΟ Αλφάς ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ-ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Ποσειδώνας Γερανίου ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ-ΛΙΟΔΑΚΗΣ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 12:30  Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Ο.Φ.Α. ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ-ΧΟΜΠΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ..Θεοδ.Βαρδινογιάννης Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής-Ρεθυμνιακός  ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ ΚΟΚΜΟΤΟΣ-ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ  Γηπ.Σοχώρας Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου  ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΣΑΡΗΣ Π.Δ: ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ

Περισσότερα

Ορισμός διαιτητών Α΄Ημιτελικού Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Επισκοπής

Σάββατο 17-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σοχώρας Αστέρας Ρεθύμνου-Επισκοπή Διαιτητής Χατζημπεκιάρης Βοηθοί  Βαρβαντάκης, Αραμπόπουλος, παρατηρητής διαιτησίας Αρχοντής Βαμβακίδης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 19ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας 10-11-/2/2018

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΝΕΤΟΣ Δ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κ.   Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ Ν. ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Κ. ΒΛΑΧΑΚΗΣ Γ. ΓΑΓΑΝΗΣ Β.   Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Νέοι Ζωνιανών ΓΡΥΛΛΗΣ Ε. ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Γ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Ε.   Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Θεόδ.Βαρδινογιάννης  Επισκοπή2010-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός ΣΑΡΗΣ Ν. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Ε. ΓΑΓΑΝΗΣ Β.   Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αστέρας Περάματος ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΓΡΥΛΛΗΣ Ε. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Γ. ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α.   ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)   Δευτέρα 11-2-2018 ΩΡΑ 18:00 Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Τάλως Γαράζου

Περισσότερα