Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Οι ορισμοί διαιτητών της 5ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας,όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 20/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ρεθύμνου  Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Γρυλλής,Λιοδάκης-Βαρβαντάκης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιανόπουλος,Βασίλογλου Π.Δ.Καλαιτζακης Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ Χατζημπεκιάρης,Συργούνη-Κελαιδής Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου Σταυρουλάκης Ρ.,Καραγιαννόπουλος-Βασιλογλου Π.Δ.Κατσαμάς Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ–Αρης Γρυλλής,Νέτος-Φραγκιαδάκης Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Ερμης Σταυρουλάκης Γ.,Λιοδάκης-Νέτος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Καλυβιανάκης,Βαρβαντάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ. Δασκαλομαρκάκης,Βλαχάκης-Πατελάκης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία

Οι ορισμοί διαιτητών της 5ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Σαββάτο 20-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων–Αση Γωνια Σταυρουλάκης Γ.,Γιαλός-Νέτος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Σαββάτο 20-10-2018 ΩΡΑ 19.30  Γηπ. Θ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 12.00 ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων Βαρβαντάκης,Καλυβιανάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αγια Γαληνη Σταυρουλάκης Ρ.,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων –Τάλως Γαραζου Γρύλλης,ΦραγκιαδάκηςΣ.-Σκεπετζάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων Σαρης,Συργούνη-Κελαιδής Ρεπο:Κεραυνος

Περισσότερα

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 20/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ρεθύμνου  Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ–Αρης Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Ερμης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ.

Περισσότερα

Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Β’ Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Σαββάτο 20-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ. Θ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων–Αση Γωνια Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 12.00 ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων Κυριακή 21-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αγια Γαληνη Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων –Τάλως Γαραζου Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων Ρεπο:Κεραυνος

Περισσότερα

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου   Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ  1-2 Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης  2-2 ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων   4-2 Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος  1-2 Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ 1-2 Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου  5-0 Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου   0-0 Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ  3-0  

Περισσότερα

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου   Αναλυτικά τα αποτελέσματα Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων  0-4 Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010  1-1 Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ  0-4 Απολλων–ΛΙΒΑΣ  0-3 Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων  0-5 Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων  4-0 Ρεπό : ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 4ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί   Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ Σταυρουλάκης Ρ.,Αραπόμπουλος-Καψαλάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Μισιρίων Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης Σαρης,Συργούνη-Κελαιδής Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων Δασκαλομαρκάκης,Λιοδάκης-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος Χατζημπεκιάρης,Κανδυλάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Καλαιτζάκης Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ Γρυλλής,Συργούνη-Σαρής Π.Δ.Βαμβακίδης Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου Καλυβιανάκης,Κανδυλάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ. Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου Σταυρουλάκης Ρ.,Αραπόμπουλος-Νέτος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ Βαρβαντάκης,Λιοδάκης-Κελαιδής Π.Δ.Δημητρακάκης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί   Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελάμπων Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Πατελάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Ασή Γωνιάς Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010 Καλυβιανάκης,Φραγκιαδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ Νέτος,Κελαιδής-Βασίλογλου Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μισιρίων Απολλων–ΛΙΒΑΣ Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Πατελάκης,Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων Καραγιανόπουλος,Κελεσίδης-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελιδονίου Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων Σαρής,Συργούνη-Γρυλής Π.Δ.Κατσαμάς Ρεπό : ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα   Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Μελάμπων Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων Γηπ.Ασή Γωνιάς Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010 Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γηπ.Μισιρίων Απολλων–ΛΙΒΑΣ Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων Γηπ.Μελιδονίου Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων Ρεπό : ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ Γηπ.Μισιρίων Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου Γηπ. Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ

Περισσότερα