Πρόγραμμα 24ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 24-3-2018 ΩΡΑ 16.00 Ρεθύμνου ΛΙΒΑΣ-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-ΝΕΑΡ Κυριακή 25-3-2018  ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αστέρας Περάματος Γηπ.Ασή Γωνιας Ασή Γωνιά-Λιβάδια Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φλόγα Ρουστίκων Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-Επισκοπή 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ 0-3(α/α)

Περισσότερα

Αποτελέσματα 23ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Α.Ο.Λιβαδίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  4-1  Αστέρας Περάματος-Νέοι Ζωνιανών  7-2 Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων  4-1 Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ     1-1  ΑΓΟΔΑ -Απόλλων  3-1  ΝΕΑΡ-Τάλως Γαράζου  

Περισσότερα

Αποτελέσματα 22ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Νέοι Ζωνιανών-Α.Ο.Επισκοπής 2010   2-4 ΛΙΒΑΣ-Α.Ο.Λιβαδίων   2-1 Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός  0-4 ΝΕΑΡ-Φλόγα Ρουστίκων  Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  3-4  Απόλλων-Ασή Γωνιά      1-3  ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3(α/α)  

Περισσότερα

Ορθή επανάληψη Προγράμματος 22ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-3-2018 ΩΡΑ 16:00 Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Α.Ο.Λιβαδίων Κυριακή 11-3-2018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Κυριακή 11-3-2018 ΩΡΑ 16:00 Γηπ.Σοχώρας ΝΕΑΡ-Φλόγα Ρουστίκων  Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ Γηπ.KIDO Απόλλων-Ασή Γωνιά  ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0-3(α/α)  

Περισσότερα

 Τιμωρίες ποδοσφαιριστών 

Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 5-3-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 21η Αγωνιστική 1) Στον ποδ/στή ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ του σωματείου ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΣΕΛΛΙΩΝ με αριθ. Δελ. 1343118 επιβάλλει ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περίπτ. (η) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. (2) περίπτωση (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα {αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για θέατρο} –…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ΛΙΒΑΣ-Απόλλων          2-0   Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ    5-0 Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών  6-0 Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων  4-0   ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων 1-0 Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου     7-0  ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ Π.Δ:ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων ΓΡΥΛΛΗΣ ΜΑΙΝΩΛΑΣ-ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.   Με απόφαση της Πειθαρχικής  Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-2-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον ποδ/στή ΛΑΡΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του σωματείου ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ με αριθ. Δελ. 1201732 επιβάλλει ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περίπτ. (γ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. (2) περίπτωση (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα {Διότι αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για παράβαση…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία   Αναλυτικα τα αποτελέσματα    Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ         1-3 Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων   4-1  ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010    2-2   Αστέρας Περάματος-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός 2-0   Φλόγα Ρουστίκων-Ασή Γωνια     3-0   Απόλλων-Α.Ο.Λιβαδίων                 1-9  Α.Ο.Μελάμπων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-3 α/α  

Περισσότερα