Ορισμοί διαιτητών 20ης Αγωνιστικής Β΄ Κατηγορία 24-25/2/2018

Β΄Κατηγορία Σάββατο 24-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ Γηπ.Ζωνιανών Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΡΥΛΛΗΣ Π.Δ:ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Σοχώρας ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010 ΝΕΤΟΣ ΓΙΑΛΟΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΥΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ Κυριακή  25-2-2018 ΩΡΑ 12:15  Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΜΑΙΝΩΛΑΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Κυριακή 25-2-2018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Ασή Γωνια ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Π.Δ:ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Α.Ο.Λιβαδίων ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ – ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Α.Ο.Μελάμπων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-3 α/α

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄ 24-2-2018 15.30 ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΝΕΟΙ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 25-2-2018 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 25-2-2018 12.15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ-Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 25-2-2018 15.30 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ 0-3(α/α)

Περισσότερα

Αποτελέσματα 19ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00  ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων   3-6  Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ  2-0  Α.Ο.Λιβαδίων-Νέοι Ζωνιανών  5-2  Επισκοπή2010-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός  2-1  Ασή Γωνιά-Αστέρας Περάματος      1-1  ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)   Δευτέρα 11-2-2018 ΩΡΑ 18:00 Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Τάλως Γαράζου    

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 19ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας 10-11-/2/2018

Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΝΕΤΟΣ Δ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Κ.   Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ Ν. ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Κ. ΒΛΑΧΑΚΗΣ Γ. ΓΑΓΑΝΗΣ Β.   Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Νέοι Ζωνιανών ΓΡΥΛΛΗΣ Ε. ΚΕΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Γ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Ε.   Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Θεόδ.Βαρδινογιάννης  Επισκοπή2010-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός ΣΑΡΗΣ Ν. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Ε. ΓΑΓΑΝΗΣ Β.   Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αστέρας Περάματος ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΓΡΥΛΛΗΣ Ε. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Γ. ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α.   ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)   Δευτέρα 11-2-2018 ΩΡΑ 18:00 Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Τάλως Γαράζου

Περισσότερα

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής Α΄και Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου

  Α΄Κατηγορία Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  15:00  Γηπ.Σοχώρας Α.Ο.Ρεθυμνιακός-Κεραυνός Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-ΠΑΟ Αλφάς Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Α.Ο.Ψηλορείτης Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  16:00  Γηπ.Μισσιρίων Άρης -Α.Ο.Επισκοπής Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Αρμένων-Ε.Α.Π. Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Δόξα Πλατανέ   Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Νέοι Ζωνιανών Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Θεόδ.Βαρδινογιάννης  Επισκοπή2010-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αστέρας Περάματος ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α) Δευτέρα 11-2-2018 ΩΡΑ 18:00 Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Τάλως Γαράζου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 18ης Αγωνιστικής

Αστέρας Περάματος-ΛΙΒΑΣ  1-3  Τάλως Γαράζου-Α.Ο.Λιβαδίων  0-1 ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-1  NEAΡ-Φοίνικας Σελλίων 2-6  Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά     0-2 Φλόγα Ρουστίκων-Α.Ο.Απόλλων  9-1

Περισσότερα