Πρόγραμμα 5ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 5ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 20-21 Οκτωβρίου. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 20/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ρεθύμνου  Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ–Αρης Κυριακή 21/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Ερμης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ.

Περισσότερα

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου   Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ  1-2 Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης  2-2 ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων   4-2 Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος  1-2 Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ 1-2 Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου  5-0 Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου   0-0 Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ  3-0  

Περισσότερα

Πρόγραμμα 4ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα Σάββατο 13-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ Γηπ.Μισιρίων Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ Κυριακή 14-10-2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου Γηπ. Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα   Α.Ε.Μυλοποτάμου-ΠΑΟ Αλφάς  10-0  ΕΑΠ-Άρης   0-0 Ερμής Ζωνιανών-Ο.Φ.Α.  3-0  Ρεθυμνιακός-ΝΕΑΡ  5-1  Ψηλορείτης-Αστέρας Περάματος 0-1 Α.Ο.Σπηλίου-Αστέρας Ρεθύμνου 1-3  Α.Ο.Λιβαδίων-Ποσειδώνας Γερανίου 0-1 Α.Ο.Καλύβου-Τάλως Μελιδονίου  1-3

Περισσότερα

Διαιτητές 3ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί της 3ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ε.Μυλοποτάμου-ΠΑΟ Αλφάς Καλυβιανάκης,Αραμπόπουλος-ΚαψαλάκηςΠ.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Άρης Χατζημπεκιάρης,Λιοδάκης-ΒαρβαντάκηςΠ.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ο.Φ.Α. Σταυρουλάκης Ρ.,Κανδυλάκης-Κελαιδής Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-ΝΕΑΡ Φραγκιαδάκης,Αραμπόπουλος-ΝέτοςΠ.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Φουρφουρά Ψηλορείτης-Αστέρας Περάματος Χατζημπεκιάρης,Καψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Δημητρακακης Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Αστέρας Ρεθύμνου Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Συργούνη Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ποσειδώνας Γερανίου Σαρής,Βασίλογλου-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Τάλως Μελιδονίου Σταυρουλάκης Γ.,Δασκαλομαρκάκης-Βαρβαντάκης Π.Δ.Κατσαμάς

Περισσότερα

Πρόγραμμα 3ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα Σάββατο 6/10/2018 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ε.Μυλοποτάμου-ΠΑΟ Αλφάς Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Άρης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ο.Φ.Α. Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-ΝΕΑΡ Κυριακή 7/10/2018 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Φουρφουρά Ψηλορείτης-Αστέρας Περάματος Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Αστέρας Ρεθύμνου Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Τάλως Μελιδονίου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Ταλως Μελιδονιου-Α.Ο.Λιβαδιων 3-1  Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης   3-1  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου   0-2     ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ.  0-5  Αρης–Ερμης    1-0  Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ  2-3  Αστερας Περαματος–ΕΑΠ  1-1 ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου   1-5

Περισσότερα

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα   Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου-Α.Ο.Λιβαδιων Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ. Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων Αρης–Ερμης Γηπ.Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΕΑΠ Τετάρτη 3-10-2018 ΩΡΑ 16.30 ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής   ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου   6-1  Ο.Φ.Α.-Αρης  0-2  Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου 3-0    Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ     3-1  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας   1-0 Ερμης-Αστερας Περαματος  3-0 ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος  0-3  Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 4-1

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Κετεσίδης,Βασίλογλου-Γιαλός Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Αραπόμπουλος  Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Δασκαλομαρκάκης, Καψαλάκης-Κουτάντος  Π.Δ. Δελήμπασης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Καλυβιανάκης,Γρυλλής-Πατελάλης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ. Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Δασκαλομαρκάκης Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Τζιράκης Χατζηδάκης-Μιχαηλίδης (Ε.Π.Σ.Χ.) Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης Κετεσίδης,Λιοδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Καλαιτζάκης

Περισσότερα