Δελτίο τύπου για το Επισκοπή-Ρεθυμνιακός

  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Την Τετάρτη 21-02-2018 και ώρα 20.00 στα γραφεία της Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ έγινε συνάντηση των σωματείων ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ και ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ, με την Επιτροπή Διαιτησίας και μελών του ΔΣ της ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ, για να συζητήσουν και αποφασίσουν ώστε να παρθούν τα απαραίτητα μέτρα καλής διεξαγωγής του αγώνα της προσεχής Κυριακής 25-02- 2018 και ώρα 15.30 που θα διεξαχθεί στο γήπεδο ΘΕΟΔΩΡΟΥ Ι. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ. Τα δύο παραπάνω σωματεία ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ και ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ πρότειναν από κοινού να γίνει κλήρωση για την διαιτητική τριάδα πρόταση που έκανε αποδεκτή η Επιτροπή…

Περισσότερα

Ορθή επανάληψη Προγράμματος 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 24-2-2018 15.30 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ ΑΟ ΑΡΗΣ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄25-2-2018 12.30 ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄25-2-2018 15.30 Θ.Ι.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ (ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ) ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ  ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 24-2-2018 15.30 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ ΑΟ ΑΡΗΣ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 25-2-2018 15.30 Θ.Ι.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ (ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ) ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ  ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ

Περισσότερα

Αποτελέσμτα 19ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία   Α.Ο.Ρεθυμνιακός-Κεραυνός     4-1  Α.Ο.Σπηλίου-ΠΑΟ Αλφάς         6-2  Ποσειδώνας Γερανίου-Α.Ο.Ψηλορείτης   0-4 Άρης -Α.Ο.Επισκοπής   0-6  Ο.Φ.Αρμένων-Ε.Α.Π.          0-1 Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου     0-4 Τάλως Μελιδονίου-Δόξα Πλατανέ    5-2          

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 19ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας 10-11-/2/2018

Αναλυτικά οι ορισμοί    Α΄Κατηγορία Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  15:00  Γηπ.Σοχώρας Α.Ο.Ρεθυμνιακός-Κεραυνός ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΛΙΟΔΑΚΗΣ Ε. ΣΥΡΓΟΥΝΗ Ε. ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ Α. Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-ΠΑΟ Αλφάς ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ Κ. ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ Μ. ΒΥΖΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ Γ. Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Α.Ο.Ψηλορείτης ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ. ΚΟΚΜΟΤΟΣ Ι. ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ Ν. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Κ. Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  16:00  Γηπ.Μισσιρίων Άρης -Α.Ο.Επισκοπής ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ Γ. ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Ν. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Κ. ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Ι.   Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Αρμένων-Ε.Α.Π. ΒΟΣΚΑΚΗΣ Μ. ΣΥΡΓΟΥΝΗ Ε. ΚΑΛΑΪΔΗΣ Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Κ.   Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ Θ.  ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ Ν. ΝΕΤΟΣ Δ. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ Ε. Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Δόξα Πλατανέ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής Α΄και Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου

  Α΄Κατηγορία Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  15:00  Γηπ.Σοχώρας Α.Ο.Ρεθυμνιακός-Κεραυνός Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-ΠΑΟ Αλφάς Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Α.Ο.Ψηλορείτης Σάββατο 10-2-2018  ΩΡΑ  16:00  Γηπ.Μισσιρίων Άρης -Α.Ο.Επισκοπής Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Αρμένων-Ε.Α.Π. Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Δόξα Πλατανέ   Β΄Κατηγορία  Σάββατο 10-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Φλόγα Ρουστίκων Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΝΕΑΡ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Νέοι Ζωνιανών Κυριακή 11-2-2018 ΩΡΑ 15:00 Γηπ.Θεόδ.Βαρδινογιάννης  Επισκοπή2010-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αστέρας Περάματος ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α) Δευτέρα 11-2-2018 ΩΡΑ 18:00 Γηπ.Μισσιρίων Απόλλων-Τάλως Γαράζου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 18ης Αγωνιστικής

Αναλυτικά τα αποτελέσματα      Αστέρας Ρεθύμνου-Ο.Φ.Αρμένων  1-1 Α.Ο.Ψηλορείτης-Ε.Α.Π.    1-1  Α.Ο.Επισκοπής-Τάλως Μελιδονίου   8-0  Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός         0-1  Αλφάς-Αετός Ανωγείων    4-2  Κεραυνός -Άρης       0-6 Δόξα Πλατανέ-Α.Ο.Καλύβου 1-3 ΡΕΠΟ: ΑΟ Ποσειδώνας Γερανίου    

Περισσότερα