Αποτελέσματα 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 21ης Αγωνιστικής    Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου     4-0 Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου            1-5 Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ        3-2   Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π.             1-1 Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος       0-3  Σπήλι-Ψηλορείτης                       3-5  ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής       1-5 Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων ΝΕΤΟΣ ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ-ΜΑΝΑΣΑΚΗ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ ΣΑΡΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΒΛΑΧΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ Π.Δ:ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων ΓΡΥΛΛΗΣ ΜΑΙΝΩΛΑΣ-ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΑΜΒΑΚΙΔΗ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Θ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π.Δ:ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ- ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ   Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Π.Δ: ΒΥΖΙΡΙΑΝΑΚΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. ΒΟΣΚΑΚΗΣ ΣΥΡΓΟΥΝΗ-ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ Π.Δ: ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ ΝΕΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ Π.Δ: ΓΑΓΑΝΗΣ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σπηλίου-Σπήλι-Ψηλορείτης  ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΚΕΛΑΙΔΗΣ Π.Δ: ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ Ρ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΧΟΜΠΗΣ Π.Δ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 8ης Αγωνιστικής πρωταθλήματος Νέων

Σάββατο  03-03-2018 10:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΥΠΟΥΛΟΣ  11:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο. ΑΡΗΣ- Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ ΜΑΙΝΩΛΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ 12:00 ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΝΕΩΝ 11Χ11 ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-Α.Ο. ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΧΟΜΠΗΣ-ΓΙΑΛΟΣ  12:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΩΝ 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ-ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

 Β΄Κατηγορία  Σάββατο 4-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Ατσιποπούλου ΛΙΒΑΣ-Απόλλων Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-ΝΕΑΡ Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Νέοι Ζωνιανών Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Φοίνικας Σελλίων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:00 Γηπ.KIDO ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός-Φλόγα Ρουστίκων Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνια-Τάλως Γαράζου ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010 ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ 3-0 (α/α)

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία  Σάββατο 3-3-2018 ΩΡΑ 15:30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Μισσιρίων Άρης-Αστέρας Ρεθύμνου Γη.Σοχώρας Ρεθυμνιακός-Δόξα Πλατανέ Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 11:30 Γηπ.Ανωγείων Αετός Ανωγείων-Ε.Α.Π. Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Κάλυβος Κυριακή 4-3-32018 ΩΡΑ 15:30 Γηπ.Σπηλίου-Σπήλι-Ψηλορείτης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Επισκοπής Ρεπό Κεραυνός

Περισσότερα

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής πρωταθλήματος παίδων

  Αναλυτικά τα αποτελέσματα  ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 1- ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3-0 (α/α) ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ αναβλήθηκε ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ  2-1 ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ 0-3 (α/α)  ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 3 ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 2   4-4  Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 0-10 ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΡΗΣ

Περισσότερα

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών.   Με απόφαση της Πειθαρχικής  Επιτροπής της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-2-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον ποδ/στή ΛΑΡΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ του σωματείου ΔΟΞΑ ΠΛΑΤΑΝΕ με αριθ. Δελ. 1201732 επιβάλλει ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περίπτ. (γ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. (2) περίπτωση (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα {Διότι αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για παράβαση…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

  Α΄Κατηγορία    Αναλυτικά τα αποτελέσματα    Δόξα Πλατανέ-Άρης Ρεθύμνου   1-2     Α.Ο.Ψηλορείτης-Αετός Ανωγείων  4-0 Κεραυνός-ΠΑΟ Αλφάς     0-1  Ε.Α.Π.-Ποσειδώνας Γερανίου   1-0  Α.Ο.Καλύβου-Ο.Φ.Α.            1-1  Α.Ο.Επισκοπής-Ρεθυμνιακός 2-0   Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου  1-1 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία   Αναλυτικα τα αποτελέσματα    Τάλως Γαράζου-ΛΙΒΑΣ         1-3 Νέοι Ζωνιανών-Φοίνικας Σελλίων   4-1  ΝΕΑΡ-Επισκοπή 2010    2-2   Αστέρας Περάματος-ΑΓΟΔΑ Παναρκαδικός 2-0   Φλόγα Ρουστίκων-Ασή Γωνια     3-0   Απόλλων-Α.Ο.Λιβαδίων                 1-9  Α.Ο.Μελάμπων-Αναγέννηση ΜΠΣΡ  0-3 α/α  

Περισσότερα