Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄ Κατηγορίας To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21η αγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορία 21ΗΑ Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄23-2-2019 15.30 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΦΑΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣ ΛΙΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 12.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 15.30 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄ Κατηγορίας   To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21ηαγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορίας 2 1Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 23-2-2019 15.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄24-2-2019 15.30 ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ

Περισσότερα

Βαθμολογία 19ης Αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Γ’ Εθνική 5ος Όμιλος Αναλυτικά η βαθμολογία της 19ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 ΟΦ Ιεράπετρας 35 10 5 3 30 10 20 18 2 Εθνικός Πειραιώς 34 10 4 3 24 13 11 17 3 Ιωνικός 33 9 6 3 24 9 15 18 4 Γιούχτας 33 9 6 2 24 10 14 17 5 ΑΟ Επισκοπής 28 8 4 5 29 17 12 17 6 ΑΠΟ Κερατσίνι 27 7 6 5 21 19 2…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Αναλυτικά  ΠΟΑ- Εθνικός  3-0 3΄Καιμακαμούδης 57΄ 74΄ Ατρόμητος- Επισκοπή 1-3 44΄Συράκος -9΄53΄Τίρα34΄Κατσικοκέρης Παλαιόχωρα- Ιωνικός 0-0  Ο.Φ.Ι- Νεάπολη 4-1 10΄Παπαδόπουλος 22΄38΄Μαρτσάκης,56΄Βιγιαφάνε-68΄Βασιλόπουλος ΣΥΝΚΑ- Αμπελακιακός 2-1 48΄Τσίτας,60΄Μποτωνάκης-26΄Σταμφσουλάι Προοδευτική- Κερατσίνι 2-2 24΄79΄-21΄36΄

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία,όπου είχαμε τρεις αναβολές λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων. Αναλυτικά στο ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου είχαμε αναβολή που  θα διεξαχθεί την Δευτέρα 18/2 ΩΡΑ 15.00 αναβολή είχαμε στο Μελιδόνι για το ματς Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος  και στα  Ζωνιανά στο Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π.  που θα οριστούν από την Ε.Π.Σ.Ρ εντός 15 ημερών.  Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου  7-1  14΄50΄67΄Γαρεφαλακης, 19΄Λέσι,25΄85΄Βιτώρος,30΄Βελονάκης-88΄Βασιλάκης Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων  6-0  10′ Γιαννόπουλος,50΄61΄Ρότζεν,64΄Χατζηάδης,80΄Σπυριδάκης,89΄Πετρίδης  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης  0-2  10΄62΄Κόκκαλης  Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ  6-0  3΄Παπαδάκης,15΄35΄44΄Σκουλούδης,59 Καργάκης,66Μέλι  Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός  1-4  57΄Σ.Σ.Σηφακάκης-60΄Ταμαμης,61΄Νεμπαι,75 Βλαστος,80΄ ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Αναβολή θα διεξαχθεί την Δευτέρα 18/2 ΩΡΑ 15.00   Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία,όπου στα παιχνίδια Αγγελιανά-Αγία Γαλήνη και Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 είχαμε αναβολή λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων και θα οριστούν εντος 15 ημερών από την Έ.Π.Σ.Ρ. Στο Ασή Γωνιά-Αναγέννηση το ματς ξεκίνησε αλλά έγινε διακοπή στο 48ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου και  αυτό το ματς θα ορiστεί από την Ε.Π.Σ.Ρ. Αναλυτικά   Λίβας-ΑΓΟΔΑ   1-4 Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων 2-1   Απόλλων-Κεραυνός 2-2  Ασή Γωνιά-Αναγέννηση 0-0 48΄Διακοπή  Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη  Αναβολή  Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Αναβολή  Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Αναβολή στα πρωταθλήματα υποδομών λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών

Αναβολή αγώνων λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών Σας ενημερώνουμε ότι οι αγώνες της 8ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κ14 που είναι να διεξαχθούν το ΣΑΒΒΑΤΟ 16-2-2019 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και θα διεξαχθούν το επόμενο ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 στα ίδια γήπεδα και τις ίδιες ώρες. Επίσης για τους ίδιους λόγους ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ και οι αγώνες της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κ8 και θα διεξαχθούν κανονικά το ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 στο ίδιο γήπεδο (ΜΙΣΙΡΙΩΝ) και τις ίδιες ώρες.

Περισσότερα

Πρόσκληση ετήσιας Γενικής Συνέλευσης της Ενώσεως μας

Πρόσκληση Ετήσιας Τακτικής ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ Κύριε Πρόεδρε, Σύμφωνα με το καταστατικό της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (άρθρα 20,21,22,23,24& 25) με απόφαση του Δ.Σ. στις 04-12-2018, καλούνται τα σωματεία – μέλη της Ε.Π.Σ.Ρ. σε ετήσια ΤΑΚΤΙΚΗ  ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ τη ΔΕΥΤΕΡΑ 18-02-2019 και ώρα 18.00 στο Ε.Β.Ε. (Εμπορικό –Βιομηχανικό Επιμελητήριο), με θέματα ημερήσιας διάταξης: 1) Διορισμός (3) γραμματέων Γενικής Συνέλευσης σύμφωνα με το άρθρο 28 του καταστατικού. 2) Επικύρωση πληρεξουσίων αντιπροσώπων και έλεγχος απαρτίας παρισταμένων μελών. 3) Έκθεση Διοικητικού Απολογισμού έτους 2018. 4) Έγκριση Διοικητικού Απολογισμού 2018. 5) Έκθεση Οικονομικού Απολογισμού έτους 2018. 6) Έκθεση Εξελεγκτικής Επιτροπής…

Περισσότερα

Ποινές Σωματείων Και Παραγόντων Α΄Και Β΄Κατηγορίας 14-2-2019

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον παράγοντα του σωματείου ΑΣΤΕΡΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ κ. ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗ Παναγιώτη (φροντιστή) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα. -Έντονη Διαμαρτυρία σε Διαιτητική απόφαση). (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ της 2-2-2019). 2) Στον παράγοντα του σωματείου ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ κ. ΒΕΡΝΑΔΟ Νικόλαο (Πρόεδρο Δ.Σ.) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα – Ανάρμοστη συμπεριφορά σε Διαιτητή (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ – ΑΟ ΑΡΗ της 2-2-2019). 3) Στον παράγοντα του σωματείου…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση Βοσκάκης,Ψωφάκης-Έλληνας Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Γαράζου Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γαρεφαλάκης Κ.,Συναζινάκης-Κατσογιάννης (Ηρακλείου) Π.Δ.Ιωαννίδης (Ηρακλείου)   Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Λίβας-ΑΓΟΔΑ Γρύλλης,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων Βοσκάκης,Συργούνη-Μαινωλάς Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Κεραυνός Σαρής Ν.,Κελεσίδης-Μανασάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα