Πρόγραμμα Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α΄Κατηγορίας,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου.

Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές

1η-16η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας

Ο.Φ.Α.-Αρης

Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου

Ερμης-Αστερας Περαματος

ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου

ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος

Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ

Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης

2η-17η Αγωνιστική 

Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου

ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ.

Αρης–Ερμης

Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ

Αστερας Περαματος–ΕΑΠ

Ταλως Μελιδονιου–Α.Ο.Λιβαδιων

Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης

ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου

3η-18η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου-Αστερας Ρεθ.

Ερμης-Ο.Φ.Α.

ΑΕΜ-ΠΑΟ Αλφας

ΕΑΠ-Αρης

Α.Ο.Λιβαδιων-ΠΟσειδων.Γερανίου

Α.Ο.Ψηλορειτης–Αστερας Περαματος

Α.Ο.Καλυβου-Ταλως Μελιδονιου

Ρεθυμνιακος–ΝΕΑΡ

4η-19η Αγωνιστική 

Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου

Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ

Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ

ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων

Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης

ΠΟσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου

Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ

Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος

5η-20η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ

ΕΑΠ–Ερμης

Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ.

Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α.

Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας

ΝΕΑΡ–Αρης

Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου

Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου

6η-21η Αγωνιστική 

ΕΑΠ–Α.Ο.Σπηλιου

ΑΕΜ–Α.Ο.Λιβαδιων

Ερμης–Α.Ο.Ψηλορειτης

Αστερας Ρεθ.–Α.Ο.Καλυβου

Ο.Φ.Α.–ΝΕΑΡ

ΠΑΟ Αλφας–Ρεθυμνιακος

Αρης–Ταλως Μελιδονιου

Ποσειδων.Γερανίου–Αστερας Περαματος

7η-22η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–Α.Ο.Λιβαδιων

Α.Ο.Ψηλορειτης–ΕΑΠ

Α.Ο.Καλυβου–ΑΕΜ

ΝΕΑΡ–Ερμης

Ρεθυμνιακος–Αστερας Ρεθ.

Ταλως Μελιδονιου–Ο.Φ.Α.

Αστερας Περαματος–ΠΑΟ Αλφας

Αρης–Ποσειδων.Γερανίου

8η-23η Αγωνιστική 

Α.Ο.Ψηλορειτης–Α.Ο.Σπηλιου

Α.Ο.Λιβαδιων–Α.Ο.Καλυβου

ΕΑΠ–ΝΕΑΡ

ΑΕΜ–Ρεθυμνιακος

Ερμης–Ταλως Μελιδονιου

Αστερας Ρεθ.–Αστερας Περαματος

Ο.Φ.Α.–Ποσειδων.Γερανίου

ΠΑΟ Αλφας–Αρης

9η-24η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–Α.Ο.Καλυβου

ΝΕΑΡ–Α.Ο.Ψηλορειτης

Ρεθυμνιακος–Α.Ο.Λιβαδιων

Ταλως Μελιδονιου–ΕΑΠ

Αστερας Περαματος–ΑΕΜ

Ποσειδων.Γερανίου–Ερμης

Αρης–Αστερας Ρεθ.

ΠΑΟ Αλφας–Ο.Φ.Α.

10η-25η Αγωνιστική 

ΝΕΑΡ–Α.Ο.Σπηλιου

Α.Ο.Καλυβου–Ρεθυμνιακος

Α.Ο.Ψηλορειτης–Ταλως Μελιδονιου

Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Περαματος

ΕΑΠ–Ποσειδων.Γερανίου

ΑΕΜ–Αρης

Ερμης–ΠΑΟ Αλφας

Αστερας Ρεθ.–Ο.Φ.Α.

11η-26η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–Ρεθυμνιακος

Ταλως Μελιδονιου–ΝΕΑΡ

Αστερας Περαματος–Α.Ο.Καλυβου

Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Ψηλορειτης

Αρης–Α.Ο.Λιβαδιων

ΠΑΟ Αλφας–ΕΑΠ

Ο.Φ.Α.–ΑΕΜ

Αστερας Ρεθ.–Ερμης

12η-27η Αγωνιστική 

Ταλως Μελιδονιου–Α.Ο.Σπηλιου

Ρεθυμνιακος–Αστερας Περαματος

ΝΕΑΡ–Ποσειδων.Γερανίου

Α.Ο.Καλυβου–Αρης

Α.Ο.Ψηλορειτης–ΠΑΟ Αλφας

Α.Ο.Λιβαδιων–Ο.Φ.Α.

ΕΑΠ–Αστερας Ρεθ.

ΑΕΜ–Ερμης

13η-28η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–Αστερας Περαματος

Ποσειδων.Γερανίου–Ταλως Μελιδονιου

Αρης–Ρεθυμνιακος

ΠΑΟ Αλφας–ΝΕΑΡ

Ο.Φ.Α.–Α.Ο.Καλυβου

Αστερας Ρεθ.–Α.Ο.Ψηλορειτης

Ερμης–Α.Ο.Λιβαδιων

ΑΕΜ–ΕΑΠ

14η-29η Αγωνιστική 

Ποσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Σπηλιου

Αστερας Περαματος–Αρης

Ταλως Μελιδονιου–ΠΑΟ Αλφας

Ρεθυμνιακος–Ο.Φ.Α.

ΝΕΑΡ–Αστερας Ρεθ.

Α.Ο.Καλυβου–Ερμης

Α.Ο.Ψηλορειτης–ΑΕΜ

Α.Ο.Λιβαδιων–ΕΑΠ

15η-30η Αγωνιστική 

Α.Ο.Σπηλιου–Αρης

ΠΑΟ Αλφας–Ποσειδων.Γερανίου

Ο.Φ.Α.–Αστερας Περαματος

Αστερας Ρεθ.–Ταλως Μελιδονιου

Ερμης–Ρεθυμνιακος

ΑΕΜ–ΝΕΑΡ

ΕΑΠ–Α.Ο.Καλυβου

Α.Ο.Λιβαδιων–Α.Ο.Ψηλορειτης

Αφήστε ένα σχόλιο