Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Β΄Κατηγορίας ,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου.

Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές

1η-14η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων

Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη

Αση Γωνια- Κεραυνος

ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ

Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ

Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων

Ρεπο:Απολλων

2η-15η Αγωνιστική 

Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010

Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων

Αγια Γαληνη–Αση Γωνια

Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων

Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων

ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων

Ρεπο:ΛΙΒΑΣ

3η-16η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–Απολλων

Αση Γωνια–Τάλως Γαραζου

ΛΙΒΑΣ–Αρκαδι Αγγελιανων

Φλογα Ρουστικων–Αγια Γαληνη

Φοινικας Σελλιων–Κεραυνος

ΑΓΟΔΑ–Αναγεννηση ΜΠΣΡ

Ρεπο:Α.Ο.Μελαμπων

4η-17η Αγωνιστική 

Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010

Απολλων–ΛΙΒΑΣ

Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων

Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων

Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων

Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ

Ρεπο:ΑΓΟΔΑ

5η-18η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΛΙΒΑΣ

Αση Γωνια –Φλογα Ρουστικων

Α.Ο.Μελαμπων–Απολλων

Φοινικας ΣελλιωνΤάλως –Γαραζου

ΑΓΟΔΑ–Αρκαδι Αγγελιανων

Αναγεννηση –Αγια ΓαληνηΜΠΣΡ

Ρεπο:Κεραυνος

6η-19η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–Φλογα Ρουστικων

ΛΙΒΑΣ–Α.Ο.Μελαμπων

Αση Γωνια –Φοινικας Σελλιων

Απολλων–ΑΓΟΔΑ

Τάλως Γαραζου–Αναγεννηση ΜΠΣΡ

Αρκαδι Αγγελιανων–Κεραυνος

Ρεπο:Αγια Γαληνη

7η-20η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–Α.Ο.Μελαμπων

Φοινικας Σελλιων–Φλογα Ρουστικων

ΑΓΟΔΑ–ΛΙΒΑΣ

Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αση Γωνια

Κεραυνος–Απολλων

Αγια Γαληνη–Αρκαδι Αγγελιανων

Ρεπο:Τάλως Γαραζου

8η-21η Αγωνιστική 

Φοινικας Σελλιων–Α.Ο.Επισκοπής 2010

Α.Ο.Μελαμπων–ΑΓΟΔΑ

Φλογα Ρουστικων–Αναγεννηση ΜΠΣΡ

ΛΙΒΑΣ–Κεραυνος

Απολλων–Αγια Γαληνη

Τάλως Γαραζου–Αρκαδι Αγγελιανων

Ρεπο:Αση Γωνια

9η-22η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–ΑΓΟΔΑ

Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Φοινικας Σελλιων

Κεραυνος–Α.Ο.Μελαμπων

Αγια Γαληνη–ΛΙΒΑΣ

Αρκαδι Αγγελιανων–Αση Γωνια

Απολλων–Τάλως Γαραζου

Ρεπο:Φλογα Ρουστικων

10η-23η Αγωνιστική 

Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Επισκοπής 2010

ΑΓΟΔΑ–Κεραυνος

Α.Ο.Μελαμπων–Αγια Γαληνη

Φλογα Ρουστικων–Αρκαδι Αγγελιανων

ΛΙΒΑΣ–Τάλως Γαραζου

Αση Γωνια –Απολλων

Ρεπο:Φοινικας Σελλιων

11η-24η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–Κεραυνος

Αγια Γαληνη–ΑΓΟΔΑ

Αρκαδι Αγγελιανων–Φοινικας Σελλιων

Τάλως Γαραζου–Α.Ο.Μελαμπων

Απολλων–Φλογα Ρουστικων

ΛΙΒΑΣ–Αση Γωνια

Ρεπο:Αναγεννηση ΜΠΣΡ

12η-25η Αγωνιστική 

Κεραυνος–Αγια Γαληνη

Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Αρκαδι Αγγελιανων

ΑΓΟΔΑ–Τάλως Γαραζου

Φοινικας Σελλιων–Απολλων

Α.Ο.Μελαμπων–Αση Γωνια

Φλογα Ρουστικων–ΛΙΒΑΣ

Ρεπο:Α.Ο.Επισκοπής 2010

13η-26η Αγωνιστική 

Α.Ο.Επισκοπής 2010–Αγια Γαληνη

Τάλως Γαραζου–Κεραυνος

Απολλων–Αναγεννηση ΜΠΣΡ

Αση Γωνια–ΑΓΟΔΑ

ΛΙΒΑΣ–Φοινικας Σελλιων

Α.Ο.Μελαμπων–Φλογα Ρουστικων

Ρεπο:Αρκαδι Αγγελιανων

Αφήστε ένα σχόλιο