Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 3-2-2019 11.00 ΑΛΦΑΣ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄3-2-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 2-2-2019 15.00 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 13.00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 5ης Αγωνιστικής στο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων-12ος όμιλος

Ορισμοί διαιτητών Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής του 12ου ομίλου στα πρωταθλήματα προεπιλογής εθνικών ομάδων. Αναλυτικά Πρωτάθλημα Κ-14 Τετάρτη  30/01/19  ΩΡΑ 12:30 Βουζουνεράκειο Στάδιο  ΕΠΣ Λασιθίου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου Σταυρουλάκης Γ.,Δασκαλομαρκάκης -Βαρβαντάκης(Ρεθύμνου) Γήπεδο Μουρνιών  Ε.Π.Σ.Χανίων-Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου  Βασάκης,Ελευθεράκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου) Πρωτάθλημα Κ-16  Τετάρτη  30/01/19  ΩΡΑ 14:30 Βουζουνεράκειο Στάδιο  ΕΠΣ Λασιθίου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου Σταυρουλάκης Ρ.,Δασκαλομρακάκης-Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου) Γήπεδο Μουρνιών  Ε.Π.Σ.Χανίων-Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου  Πατεμτζής,Ελευθεράκης-Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 28-1-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του σωματείου ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ με αριθ. Δελ. 1479380  ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. 1 περιπτ. (α) εδάφιο (ΙΙΙ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για παράβαση των κανόνων παιχνιδιού (LAWS of the Game) ανέκοψε αντικανονικά υποσχόμενη επίθεση της αντίπαλης ομάδας} – στον αγώνα Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΙΒΑΣ ΑΣ – ΑΟ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής Για Τον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 3/2 με ώρα έναρξης στις 15.00 Αναλυτικά Κυριακή 3/2/2019 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος  Πειραιά –Εθνικός Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός –ΑΕΝεάπολης ΔΑΚ Γάλλου Π.Βαρδινογιάννης Επισκοπή–Αμπελακιακός Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα – Κερατσίνι Γηπ.Νεάπολης ΟΦΙ– Γιούχτας Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ–Προοδευτική Ρεπό: ΠΟΑ

Περισσότερα

Βαθμολογία 16ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 16ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β 1 ΟΦ Ιεράπετρας 32 9 5 1 25 6 19 15 2 Εθνικός Πειραιώς 31 9 4 1 23 9 14 14 3 Γιούχτας 27 7 6 2 21 10 11 15 4 Ιωνικός 26 7 5 3 14 9 5 15 5 ΑΠΟ Κερατσίνι 22 6 4 5 16 15 1 15 6 ΑΟ Επισκοπής 21 6 3 5 24 15 9 14 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Φλογα Ρουστικων–Τάλως Γαραζου 6-0  Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Κεραυνος   4-0  ΛΙΒΑΣ–Απολλων    3-3 Φοινικας Σελλιων–Αγια Γαληνη  5-1  Α.Ο.Μελαμπων–Αρκαδι Αγγελιανων 1-0  Α.Ο.Επισκοπής2010 –Αση Γωνια  1-2 Ρεπο:ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά Α.Ο.Λιβαδιων–Ταλως Μελιδονιου  2-3   Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας  4-0  Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ.  1-3 49΄Μαλί-4΄Πίρια,25΄Καργάκης,62΄Σκουλούδης  ΕΑΠ–Αστερας Περαματος  0-4  15΄40΄50΄Μπαμπουλάκης,65΄Σπαχής  ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου   7-0 34΄45΄54΄85΄Βελονάκης,37΄47΄Μέμμος,50΄Βιτώρος  Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α.  3-2   Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος  0-3 18΄45΄Βλαστός 25΄Μερτίρι Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ  5-0 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 16ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας,που διεξήχθησαν την Κυριακή 27/1 Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Νεάπολη-Ατρόμητος Π. 0-0 Αμπελακιακός-Εθνικός 0-1 90+Μπλάνκο Κερατσίνι-Ιωνικός  0-2 52΄Καλλέργης,62΄Κουρουκίδης Γιούχτας-Παλαιόχωρα  4-2 6΄Βαρούχας,24΄Τριανταφύλλου 27΄Ηλιόπουλος, 63΄Ραπτάκης -19΄Νικόλτσης,31΄Παλιάτσιος Προοδευτική-ΠΟΑ  1-0 5΄Ντάλλας ΣΥΝΚΑ-ΟΦΙεράπετρας 0-0 Ρεπό: Επισκοπή

Περισσότερα