Η Αποστολή Της Μικτής Παίδων

Η Αποστολή που επέλεξε ο ενωσιακός προπονητής Μιχάλης Βουράκης για το ματς της 6ης αγωνιστικής με την Ε.Π.Σ.Ηρακλείου που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/2 στις 12.30. Αναλυτικά η αποστολή  Αποστολάκης,Χεμπάι,Χαραλαμπακης,Μουντακης,Καραμπατζακης,Τραιτορακης,Λέκα,Πεκίνι,Γιαχαι,Αζιζ,Κοζανιδης,Αλεξακης,Βιδιαδάκης,Κοσκινας,Αντουράκης,Πρόσκα,Χριστουλάκης,Λαδιανός

Περισσότερα

Η Αποστολή Της Μικτής Νέων

Η Αποστολή που επέλεξε ο ενωσιακός προπονητής Μιχάλης Βουράκης για το ματς της 6ης αγωνιστικής με την Ε.Π.Σ.Ηρακλείου που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/2 στις 14.30 στο γήπεδο KIDO Αναλυτικά η αποστολή  Κατσιπάνος,Δρανδακης,Γκεοργκεφσκι,Λιονης,Βαρουχας,Ιερωνυμακης,Τζωρτζινακης,Καφετζης,Αλιαι,Μπουρνέλης,Γυπαρης,Σαββάκης,Βασιλακης,Τουρνακης,Μελαδακης,Μαρινάκης Πετρ.,Μπαγκάκης, Μαρινάκης Α.

Περισσότερα

Βαθμολογία 19ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 19η Αγωνιστική, για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε.Μυλοποτάμου 57 19 19 0 0 101 8 2. Ρεθυμνιακός 48 19 16 0 3 57 12 3. Αστέρας Ρεθυμνου 41 19 13 2 4 56 26 4. Ερμής Ζωνιανών 40 19 13 1 5 45 15 5. Αστέρας Περάματος 37 19 11 4 4 40 22 6. Ποσειδώνας Γερανίου 32 19 10 2 7 27 29 7. Αρης  Ρεθύμνου 31 19 9 4 6 46 27 8. Α.Ο.Καλύβου 31…

Περισσότερα

Βαθμολογία 19ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 19η Αγωνιστική, για την Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ 1. Φοίνικας Σελλίων 50 18 16 2 0 77 20 2. Ασή Γωνιά 40 18 12 4 2 50 15 3. Φλόγα Ρουστίκων 38 18 12 2 4 68 22 4. Επισκοπή 2010 37 18 11 4 3 63 28 ΛΙΒΑΣ 30 17 9 3 5 50 36 6. ΑΓΟΔΑ 29 17 9 2 6 52 32 7. Αναγέννηση ΜΠΣΡ 26 18 8 2 8 41 40 8. Αγ.Γαλήνη…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 6ης Αγωνιστικής Στις Μικτές Ομάδες

Ορισμοί διαιτητών Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής του 12ου ομίλου στα πρωταθλήματα προεπιλογής εθνικών ομάδων. Αναλυτικά Πρωτάθλημα Κ-14 Τετάρτη  13/02/19  ΩΡΑ 12:30 Γηπ.Μουρνιών  Ε.Π.Σ.Χανίων-ΕΠΣ Λασιθίου Σταυρουλάκης Ραφ.,Φραγιαδάκης Ι.-Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου) Γηπ. KIDO(ιδιωτικό) ΕΠΣ Ρεθύμνου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου Μόσχος,Φραγκιαδάκης Γ.-Θεοδοσάκης (Λασιθίου) Πρωτάθλημα Κ-16 Τετάρτη  13/02/19  ΩΡΑ 14:30 Γηπ.Μουρνιών  Ε.Π.Σ.Χανίων-ΕΠΣ Λασιθίου Σταυρουλάκης Γ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου) Γηπ. KIDO(ιδιωτικό) ΕΠΣ Ρεθύμνου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου Ταμπουρατζής,Φραγκιαδάκης Γ.-Θεοδοσάκης (Λασιθίου)

Περισσότερα

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής που θα διεξαχθεί την Κυριακή 17/2 με ώρα έναρξης στις  15.00 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά–Επισκοπή   Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ιωνικός  Γηπ.Μαρτινέγκου   ΠΟΑ– Εθνικός  Βουζουνεράκειο Στάδιο ΟΦΙ– ΑΕ Νεάπολης  Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– Αμπελακιακός  Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική–Κερατσίνι   Ρεπό: Γιούχτας

Περισσότερα

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 18ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 Εθνικός Πειραιώς 34 10 4 2 24 10 14 16 2 Γιούχτας 33 9 6 2 24 10 14 17 3 ΟΦ Ιεράπετρας 32 9 5 3 26 9 17 17 4 Ιωνικός 32 9 5 3 24 9 15 17 5 ΑΠΟ Κερατσίνι 26 7 5 5 19 17 2 17 6 ΑΟ Επισκοπής 25 7 4 5 26 16 10 16 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ…

Περισσότερα