Πρόγραμμα 8ης αγωνιστικής πρωταθλήματος Κ-14

Προγραμμα«Κ 14» (11Χ11) (ΠΑΙΔΩΝ) γενν. 2005 – 2006 ποδ/κής περιόδου  2018 –2019. Πρόγραμμα 8ΗΣ ΑΓΩΝ. πρωταθλήματος Κ14 (ΠΑΙΔΩΝ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-201911.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 11.15 ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 11.00 ΣΕΛΛΙΩΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 11.15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 23-2-2019 18.30 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ ΡΕΠΟ: Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Περισσότερα

Ορισμός αναβληθέντα αγώνα

Την Τετάρτη 20/ 2 και ώρα 15.30 ορίστηκε να διεξαχθεί ο αγώνας της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία στο γήπεδο Αλφάς ανάμεσα σε Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη. Αναλυτικά Τετάρτη 20-2-2019 ΩΡΑ 15.30 Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄ Κατηγορίας To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21η αγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορία 21ΗΑ Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄23-2-2019 15.30 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΦΑΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣ ΛΙΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 12.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 15.30 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄ Κατηγορίας   To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21ηαγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορίας 2 1Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 23-2-2019 15.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄24-2-2019 15.30 ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ

Περισσότερα

Βαθμολογία 19ης Αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Γ’ Εθνική 5ος Όμιλος Αναλυτικά η βαθμολογία της 19ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 ΟΦ Ιεράπετρας 35 10 5 3 30 10 20 18 2 Εθνικός Πειραιώς 34 10 4 3 24 13 11 17 3 Ιωνικός 33 9 6 3 24 9 15 18 4 Γιούχτας 33 9 6 2 24 10 14 17 5 ΑΟ Επισκοπής 28 8 4 5 29 17 12 17 6 ΑΠΟ Κερατσίνι 27 7 6 5 21 19 2…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Αναλυτικά  ΠΟΑ- Εθνικός  3-0 3΄Καιμακαμούδης 57΄ 74΄ Ατρόμητος- Επισκοπή 1-3 44΄Συράκος -9΄53΄Τίρα34΄Κατσικοκέρης Παλαιόχωρα- Ιωνικός 0-0  Ο.Φ.Ι- Νεάπολη 4-1 10΄Παπαδόπουλος 22΄38΄Μαρτσάκης,56΄Βιγιαφάνε-68΄Βασιλόπουλος ΣΥΝΚΑ- Αμπελακιακός 2-1 48΄Τσίτας,60΄Μποτωνάκης-26΄Σταμφσουλάι Προοδευτική- Κερατσίνι 2-2 24΄79΄-21΄36΄

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία,όπου είχαμε τρεις αναβολές λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων. Αναλυτικά στο ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου είχαμε αναβολή που  θα διεξαχθεί την Δευτέρα 18/2 ΩΡΑ 15.00 αναβολή είχαμε στο Μελιδόνι για το ματς Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος  και στα  Ζωνιανά στο Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π.  που θα οριστούν από την Ε.Π.Σ.Ρ εντός 15 ημερών.  Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου  7-1  14΄50΄67΄Γαρεφαλακης, 19΄Λέσι,25΄85΄Βιτώρος,30΄Βελονάκης-88΄Βασιλάκης Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων  6-0  10′ Γιαννόπουλος,50΄61΄Ρότζεν,64΄Χατζηάδης,80΄Σπυριδάκης,89΄Πετρίδης  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης  0-2  10΄62΄Κόκκαλης  Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ  6-0  3΄Παπαδάκης,15΄35΄44΄Σκουλούδης,59 Καργάκης,66Μέλι  Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός  1-4  57΄Σ.Σ.Σηφακάκης-60΄Ταμαμης,61΄Νεμπαι,75 Βλαστος,80΄ ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου 0-3  Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Αναβολή  Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Αναβολή 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία,όπου στα παιχνίδια Αγγελιανά-Αγία Γαλήνη και Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 είχαμε αναβολή λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων και θα οριστούν εντος 15 ημερών από την Έ.Π.Σ.Ρ. Στο Ασή Γωνιά-Αναγέννηση το ματς ξεκίνησε αλλά έγινε διακοπή στο 48ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου και  αυτό το ματς θα ορiστεί από την Ε.Π.Σ.Ρ. Αναλυτικά   Λίβας-ΑΓΟΔΑ   1-4 Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων 2-1   Απόλλων-Κεραυνός 2-2  Ασή Γωνιά-Αναγέννηση 0-0 48΄Διακοπή  Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη  3-2  Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Αναβολή  Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα