Βαθμολογία 20ης Αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας 2018-2019

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική, για την Β΄Κατηγορία Ρεθύμνου ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ 1. Φοίνικας Σελλίων 50 19 16 2 1 78 22 2. Φλόγα Ρουστίκων 41 19 13 2 4 70 23 3. Ασή Γωνιά 40 18 12 4 2 50 15 4. Επισκοπή 2010 37 18 11 4 3 63 28 ΑΓΟΔΑ 32 18 10 2 6 56 33 6. ΛΙΒΑΣ 30 18 9 3 6 51 40 7. Αναγέννηση ΜΠΣΡ 26 18 8 2 8 41 40 8. Αγ.Γαλήνη…

Περισσότερα

Βαθμολογία 20ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας 2018-2019

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 20η Αγωνιστική, για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε.Μυλοποτάμου 60 20 20 0 0 108 9 2. Ρεθυμνιακός 51 20 17 0 3 61 13 3. Αστέρας Ρεθυμνου 44 20 14 2 4 62 26 4. Ερμής Ζωνιανών 40 19 13 1 5 45 15 5. Αστέρας Περάματος 37 19 11 4 4 40 22 6. Αρης  Ρεθύμνου 34 20 10 4 6 52 27 7. Α.Ο.Καλύβου 34 20 9 7 4 40 19 8. Ποσειδώνας Γερανίου 32…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 21ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας. Αναλυτικά Σάββατο 23-2-2018 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος Αστ.Περάματος-Ποσειδών Γερανίου Σταυρουλάκης Ρ.,Σκούτας-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Ε.Α.Π. Γρύλλης,Λιοδάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Άρης Ρεθ. Δασκαλομαρκάκης,Καωψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Ο.Φ.Α. Βοσκάκης,Φραγκιαδάκης Ι.-Συργούνη Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ε.Μ. Βοσκάκης,Μανασάκη-Έλληνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου Κετεσίδης,Κανδυλάκης-Κετεσίδης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Ερμής Ζωνιανών Σαρής Ν.Βλαχάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-ΠΑΟ Αλφάς Φραγκιαδάκης Ι.,Συργούνη-Γάσπαρης Π.Δ.Δημητρακάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 21ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας. Αναλυτικά Σάββατο 23-2-2018 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Μελάμπων Αγ.Γαλήνη-Απόλλων Βαρβαντάκης,Σαρής Ν.,-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-Τάλως Γαράζου Σαρής Γ.,Μανασάκη-Ψωφάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων Κετεσίδης,Φραγκιαδάκης Ι.,Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Λίβας Βοσκάκης,Βλαχάκης-Γάσπαρης Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Α.Ο.Μελάμπων Συργούνη,Κανδυλάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Δελήμπασης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Φλόγα Ρουστίκων Συναδινάκης,Μπεκιράκης-Φανουράκη(Ηρακλείου) Π.Δ.Βαμβακίδης Ρεπό:Ασή Γωνιά

Περισσότερα

Ποινές Σωματείων Και Παραγόντων Α΄Και Β΄Κατηγορίας

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 19 Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον παράγοντα του σωματείου ΑΟ ΑΡΗ κο ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ (Γενικό Γραμματέα Δ.Σ. του ΑΟ ΑΡΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα. – Έντονη Διαμαρτυρία σε Διαιτητική απόφαση). (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ της 10-2-2019). 2) Στον παράγοντα του σωματείου ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ κο ΙΩΑΝΝΗ ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗ (Πρόεδρο Δ.Σ. της ΦΛΟΓΑΣ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα. – Φραστικός Διαπληκτισμός με αξιωματούχο αντίπαλης ομάδας. (ΑΓΩΝΑΣ…

Περισσότερα

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών

Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 20-2-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟ του σωματείου ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ με αριθ. Δελ. 501361 ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Α) Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. 2 περιπτ. (β) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του  ιδίου άρθρου καθώς και με την παραγ. 2 περιπτ. (δ) του άρθρου 10 του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη) για έντονη διαμαρτυρία (κριτική απόφασηςΔιαιτητή)}. Β) Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10…

Περισσότερα

Ορισμός Αναβληθέντων Αγώνων Α΄Και Β΄Κατηγορίας

Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός των αναβληθέντων αγώνων της 20ης αγωνιστικής για την Α΄και Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Α΄Κατηγορία Τετάρτη 27-2-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Β΄Κατηγορία Τετάρτη 27-2-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση από το 48ο λεπτό

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Τον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής,που θα διεξαχθούν την Κυριακή 24/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Κυριακή 24/2/2019 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ατρόμητος Πειραιά  Σταυρουλάκης Γ.,Λιοδάκης-Βαρβαντάκης (Ρεθύμνου)Π.Δ.Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου) ΔΑΚ Γάλλου Επισκοπή– ΠΟΑ  Κουκουράκης,Μαυρεδάκης-Τσιλίκας(Χανίων) Π.Δ.Πνευματικάκης (Λασιθίου) Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός– ΟΦΙ  Περράκης,Κολλιάκος-Νιδριώτης (Αθηνών) Π.Δ.Παπουτσέλης (Λέσβου) Δημ.Κερατσινίου  Εθνικός – ΣΥΝΚΑ Ανδρικόπουλος,Αρμακόλας-Μουτάφης (Κυκλάδων) Π.Δ.Δέτσης (Αθηνών) Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Προοδευτική  Κρασαγάκης,Δασκαλάκης Ι.-Δρακουλάκης (Ηρακλείου) Π.Δ.Χατζημπεκιάρης (Ρεθύμνου) Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός–Γιούχτας   Τσουκαλάς (Αθηνών),Κουρέντας (Τρικάλων)-Πριόνας (Εύβοιας) Π.Δ.Τριαναταφυλλίδης (Δυτ.Αττικής) Ρεπό: Κερατσίνι

Περισσότερα

Aποτελέσματα πρώτων αγώνων ημιτελικών Κυπέλλου

Τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων της ημιτελικής φάσης για το Κύπελλο Ρεθύμνου Αναλυτικά Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ.  1-1  Α.Ο.Επισκοπής-Αστέρας Ρεθύμνου   5-1

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 8ης Αγωνιστικής Για Το Πρωτάθλημα Υποδομών Κ-14

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Οι διαιτητές της 8ης αγωνιστικής για το Πρωτάθλημα Υποδομών Ρεθύμνου  Κ-14   Αναλυτικά Σάββατο 23-02-2019  11:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Κ14 11Χ11 Α.Ο. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-Α.Ε. ΑΤΣΙΠ ΠΡΙΝΕ ΒΛΑΧΑΚΗΣ,ΕΛΛΗΝΑΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  11:15 ΑΡΜΕΝΩΝ Κ14 11Χ11 Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ-Α.Ο. ΑΡΗΣ 1 ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΨΩΦΑΚΗΣ 11:15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κ14 11Χ11 Α.Ε. ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ-Α.Ο. ΑΡΗΣ 2 ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ  18:30 ΡΕΘΥΜΝΟΥ Κ14 11Χ11 Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ1-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ Κυριακή 24-02-2019  10:30 ΣΕΛΛΙΩΝ Κ14 11Χ11 Α.Γ.Σ.Σ.Ν. ΦΟΙΝΙΚΑΣ-Α.Ο.Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 2 ΨΩΦΑΚΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

Περισσότερα