Ποινές Σωματείων Και Παραγόντων Α΄Και Β΄Κατηγορίας 14-2-2019

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον παράγοντα του σωματείου ΑΣΤΕΡΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ κ. ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗ Παναγιώτη (φροντιστή) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα. -Έντονη Διαμαρτυρία σε Διαιτητική απόφαση). (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ της 2-2-2019). 2) Στον παράγοντα του σωματείου ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ κ. ΒΕΡΝΑΔΟ Νικόλαο (Πρόεδρο Δ.Σ.) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα – Ανάρμοστη συμπεριφορά σε Διαιτητή (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ – ΑΟ ΑΡΗ της 2-2-2019). 3) Στον παράγοντα του σωματείου…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση Βοσκάκης,Ψωφάκης-Έλληνας Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Γαράζου Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γαρεφαλάκης Κ.,Συναζινάκης-Κατσογιάννης (Ηρακλείου) Π.Δ.Ιωαννίδης (Ηρακλείου)   Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Λίβας-ΑΓΟΔΑ Γρύλλης,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων Βοσκάκης,Συργούνη-Μαινωλάς Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Κεραυνός Σαρής Ν.,Κελεσίδης-Μανασάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Την Α΄ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Δασκαλομαρκάκης,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Γρύλλης,Καψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων Σαρής Γ.,Συργούνη-Σαρής Ν. Π.Δ.Δελήμπασης 15.30 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης Χατζημπεκιάρης,Σκούτας-Αραπόμπουλος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ Δασκαλομαρκάκης,Καψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Γερανίου Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Λιοδάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης

Περισσότερα

Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής Μικτών Ομάδων Κ-14 & Κ-16

Αποτελέσματα Κ-14 & Κ-16 Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα προεπιλογής Εθνικών ομάδων Κ-14 και Κ-16 12ου ομίλου Αναλυτικά τα αποτελέσματα Πρωτάθλημα Κ-14 Ε.Π.Σ.Χανίων-ΕΠΣ Λασιθίου  0-0 ΕΠΣ Ρεθύμνου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου  0-3  Πρωτάθλημα Κ-16   Ε.Π.Σ.Χανίων-ΕΠΣ Λασιθίου Αναβολή   ΕΠΣ Ρεθύμνου–Ε.Π.Σ.Ηρακλείου  1-1   

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών Α΄Και Β΄Κατηγορίας 12-2-2019

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 12-2-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον ποδ/στή ΒΟΥΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ του σωματείου ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ με αριθ. Δελ. 1147563 ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 7 παραγ. (2) περιπτ. (β) σε συνδυασμό και με την παραγ. (3) του ίδιου άρθρου καθώς και με την παράγραφο (2) περιπτ. (δ) του άρθρου (10) του Πειθαρχικού Κώδικα. { Αποβολή με 2η κίτρινη κάρτα (έμμεση κόκκινη)…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 16-17/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Γηπ.Γερανίου Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Στη B΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής για την B΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 16-17/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση Γηπ.Γαράζου Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Λίβας-ΑΓΟΔΑ Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Κεραυνός Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Η Αποστολή Της Μικτής Παίδων

Η Αποστολή που επέλεξε ο ενωσιακός προπονητής Μιχάλης Βουράκης για το ματς της 6ης αγωνιστικής με την Ε.Π.Σ.Ηρακλείου που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/2 στις 12.30. Αναλυτικά η αποστολή  Αποστολάκης,Χεμπάι,Χαραλαμπακης,Μουντακης,Καραμπατζακης,Τραιτορακης,Λέκα,Πεκίνι,Γιαχαι,Αζιζ,Κοζανιδης,Αλεξακης,Βιδιαδάκης,Κοσκινας,Αντουράκης,Πρόσκα,Χριστουλάκης,Λαδιανός

Περισσότερα

Η Αποστολή Της Μικτής Νέων

Η Αποστολή που επέλεξε ο ενωσιακός προπονητής Μιχάλης Βουράκης για το ματς της 6ης αγωνιστικής με την Ε.Π.Σ.Ηρακλείου που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 13/2 στις 14.30 στο γήπεδο KIDO Αναλυτικά η αποστολή  Κατσιπάνος,Δρανδακης,Γκεοργκεφσκι,Λιονης,Βαρουχας,Ιερωνυμακης,Τζωρτζινακης,Καφετζης,Αλιαι,Μπουρνέλης,Γυπαρης,Σαββάκης,Βασιλακης,Τουρνακης,Μελαδακης,Μαρινάκης Πετρ.,Μπαγκάκης, Μαρινάκης Α.

Περισσότερα

Βαθμολογία 19ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 19η Αγωνιστική, για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε.Μυλοποτάμου 57 19 19 0 0 101 8 2. Ρεθυμνιακός 48 19 16 0 3 57 12 3. Αστέρας Ρεθυμνου 41 19 13 2 4 56 26 4. Ερμής Ζωνιανών 40 19 13 1 5 45 15 5. Αστέρας Περάματος 37 19 11 4 4 40 22 6. Ποσειδώνας Γερανίου 32 19 10 2 7 27 29 7. Αρης  Ρεθύμνου 31 19 9 4 6 46 27 8. Α.Ο.Καλύβου 31…

Περισσότερα