Συγχαρητήρια Ανακοίνωση

Συγχαρητήρια Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου συγχαίρει το Ρέθυμνο Futsal (Διοίκηση,προπονητές,ποδοσφαιριστές) για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Β΄Εθνικής Ανδρών Futsal League 5×5 και την μεγάλη άνοδο και επιστροφή του στην Ανώτατη Κατηγορία Ανδρών Futsal Super League. Η εκπροσώπηση αυτή τιμά και προβάλει το Ρεθυμνιώτικο ποδόσφαιρο.

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 22ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί 2-3-4/3. Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Ψηλορείτης Χτζημπεκιάρης,Φραγκιαδάκης Ι.-Βασίλογλου Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Περάματος Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Σκούτας Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Τάλως Μελιδονίου Βοσκάκης,Βασίλογλου-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-ΝΕΑΡ Καραγιαννόπουλος,Κελεσίδης-Γάσπαρης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Γερανίου Π. Γερανίου-Άρης Ρεθ. Χατζημπεκιάρης,Δασκαλομαρκάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Γ.,Σκούτας-Συργούνη Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Σπηλίου ΣαρήςΝ.,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Δευτέρα 4-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Καλύβου Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Αραπόμπουλος Π.Δ.Βυζιριανάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 22ης Αγωνιστικής Στη Β΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί 2-3/3. Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελάμπων-Κεραυνός ΣαρήςΝ.,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-Απόλλων Βαρβαντάκης,Βλαχάκης,Γάσπαρης Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Γερανίου Ασή Γωνιά-Αρκάδι Αγγελιανών Καραγιαννόπουλος,Κελεσίδης-Έλληνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση Συργούνη,Αραπόμπουλος-Καψαλάκης Π.Δ.Δελήμπασης Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 17.30 Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Επισκοπή 2010 Βοσκάκης,Κανδυλάκης-Κελαιδης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων Λίβας-Αγ.Γαλήνη Bοσκάκης,Βασιλόγλου-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Φλόγα Ρουστίκων

Περισσότερα

Πρόγραμμα 22ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής για την 22η αγωνιστική στην Α΄Κατηγορία,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/3 Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Ψηλορείτης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Περάματος Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Τάλως Μελιδονίου Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-ΝΕΑΡ Γηπ.Γερανίου Π. Γερανίου-Άρης Ρεθ. Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Σπηλίου Δευτέρα 4-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Καλύβου

Περισσότερα

Πρόγραμμα 22ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 22ης αγωνιστικής για την 22η αγωνιστική στη Β΄Κατηγορία,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/3 Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελάμπων-Κεραυνός Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-Απόλλων Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αρκάδι Αγγελιανών Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Επισκοπή 2010 Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων Λίβας-Αγ.Γαλήνη Ρεπό:Φλόγα Ρουστίκων

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Εθνικής,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 3/3 και ΩΡΑ 15.00 Αναλυτικά Δημ.Γηπ.Μελισουργού  Ατρόμητος Πειραιά– ΠΟΑ  Βουζουνεράκειο ΟΦΙ– Παλαιόχωρα  Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ– Επισκοπή  Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική–Ιωνικός  Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας – Εθνικός Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι– Αμπελακιακός  Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

Περισσότερα

Αναβάλλονται Τα Παιχνίδια Της Τετάρτης 27/2 Στην Α΄Και Β΄Κατηγορία

Αναβολή αγώνων Εξ αιτίας των ακραίων καιρικών φαινομένων που εξελίχθηκαν τις τελευταίες ημέρες στο Νομό Ρεθύμνης και στην Δημοτική Ενότητα της ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ έχουν προκληθεί ζημιές τόσο στο οδικό δίκτυο όσο και στα δημοτικά γήπεδα. Για τους λόγους αυτούς και προκειμένου να μην διακινδυνεύσει η ακεραιότητα των ποδοσφαιριστών τα ορισθέντα παιχνίδια των ομάδων σας την Τετάρτη 27-2-2019 ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ ΟΛΑ και θα ορισθούν εκ νέου με νέο έγγραφό μας. Αναλυτικά τα ματς που αναβάλλονται. Α΄Κατηγορία   Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π.  Β΄Κατηγορία  Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Ασή Γωνιά-Αναγέννηση 0-0 48΄Διακοπή 

Περισσότερα

Ψήφισμα Εις Μνήμην Αργυρώς Νικηφόρου-Κολυβάκη

Ψηφισμα Ε.Π.Σ.Ρεθύμνου

Ψήφισμα  Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ στο άκουσμα του θανάτου της ΑΡΓΥΡΩΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ-ΚΟΛΥΒΑΚΗ μητέρας των ποδοσφαιριστών ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ και ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΟΛΥΒΑΚΗ του σωματείου της Ένωσής μας ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ , συνεδρίασε εκτάκτως σήμερα Τρίτη 26-02-2019 και αποφάσισε ΟΜΟΦΩΝΑ τα παρακάτω: 1) Αντιπροσωπεία του Δ.Σ. να παραστεί στην εξόδιο ακολουθία και να εκφράσει τα συλλυπητήρια του στην οικογένειά της. 2) Να δοθεί το παρόν ψήφισμα στην οικογένεια της εκλιπούσας και να δημοσιευτεί στον έντυπο και ηλεκτρονικό Τοπικό Τύπο . ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Ρ.

Περισσότερα

Αποτελέσματα Πρωταθλήματος Κ-14

Πρωτάθλημα Κ-14 Ρεθύμνου   Τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα υποδομών Κ-14. Αναλυτικά ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 9-0 ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ 1    0-1 ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 2    1-4 ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ 2   4-3 ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ  8-4 ΡΕΠΟ: Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

Περισσότερα

Βαθμολογία 20ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 20ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 Ιωνικός 36 10 6 3 26 9 17 19 2 ΟΦ Ιεράπετρας 35 10 5 4 30 12 18 19 3 Γιούχτας 34 9 7 2 25 11 14 18 4 Εθνικός Πειραιώς 34 10 4 3 24 13 11 17 5 ΑΟ Επισκοπής 31 9 4 5 30 17 13 18 6 ΑΠΟ Κερατσίνι 27 7 6 5 21 19 2 18 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ…

Περισσότερα