Πρόγραμμα 14ης αγωνιστικής 5ου ομίλου Γ΄Εθνικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα Κυριακή 13/1/2019 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας ΑΠΟ Κερατσίνι– Ατρόμητος Πειραιά Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΑΕ Νεάπολης Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Εθνικός Πειραιά Γηπ.Μουρνιών  ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ– Ιωνικός Στ.Βουζουνεράκειο ΟΦ Ιεράπετρα– ΑΟ Επισκοπής Γηπ.Μερτινέγκο Ατσαλένιος–ΑΟ Παλαιόχωρας Ρεπό: Αμπελακιακός

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων-13ης αγωνιστικής

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον κ. ΚΑΡΑΔΑΚΗ Νικόλαο (προπονητή ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ της 15-12-2018). 2) Στον κ. ΜΠΑΣΤΑΚΗ Γεώργιο (προπονητή ΝΕΑΡ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ – ΝΕΑΡ της 15-12-2018). 3) Στον…

Περισσότερα

Οι διαιτητές της Γ΄Φάσης του Κυπέλλου

Ορισμοί διαιτητών Γ΄Φάσης Κυπέλλου Οι ορισμοί διαιτητών για τα παιχνίδια της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου. Τετάρτη 9/1/2018 ΩΡΑ 19.00 Α.Ο.Επισκοπής-Ε.Α.Π. Βοσκάκης-Φραγκιαδάκης Ι.,Λιοδάκης Π.Δ.Βυζιργιανάκης Πέμπτη 10/1/2018 ΩΡΑ 14.30 Ποσειδώνας Γερανίου-Α.Ε.Μ. Χατζημπεκιάρης,Δασκαλομαρκάκης-Σκούτας Π.Δ.Δημητρακάκης  

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ   4-0 Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων  3-5 Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων  6-1 Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ   4-0 Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη  1-0 Τετάρτη 26/9 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής   ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου   6-1  Ο.Φ.Α.-Αρης  0-2  Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου 3-0    Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ     3-1  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας   1-0 Ερμης-Αστερας Περαματος  3-0 ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος  0-3  Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 4-1

Περισσότερα

Ορισμός επαναληπτικού αγώνα Α΄ΦάσηςΚυπέλλου

Ορισμός αγώνα ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣ. ποδ/κής περ. 2018-19 Α΄ Φάσης. Μετά την κλήρωση των αγώνων ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ Α΄ ΦΑΣΗΣ που έγινε στις 12-8-2018, η Επιτροπή Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Ρ. όρισε τον ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ αγώνα  ως εξής: ΤΕΤΑΡΤΗ 10 – 10 –201 8 ΩΡΑ 17.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ

Περισσότερα

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Κυπέλλου 20/9

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 20-9-2018, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: Αγώνες Κυπέλλου Α΄Φάσης Επαναληπτικοί αγώνες 1) Στον ποδ/στή ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ του σωματείου Ο.Φ.Α. με αριθ. Δελ. 1344956 επιβάλλει ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. 1 περίπτ. (α) εδάφιο (ΙΙΙ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για παράβαση των κανόνων του παιχνιδιού (LAWS of the Game)} – στον…

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Κετεσίδης,Βασίλογλου-Γιαλός Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Αραπόμπουλος  Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Δασκαλομαρκάκης, Καψαλάκης-Κουτάντος  Π.Δ. Δελήμπασης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Καλυβιανάκης,Γρυλλής-Πατελάλης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ. Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Δασκαλομαρκάκης Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Τζιράκης Χατζηδάκης-Μιχαηλίδης (Ε.Π.Σ.Χ.) Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης Κετεσίδης,Λιοδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Καλαιτζάκης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γρυλλής Καραγιαννόπουλος-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Σαρής,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 20.30 Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Καραγιαννόπουλος,Γρυλλής -Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Νέτος,Βαρβαντάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Γρύλης,Καλυβιανάκης-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Βαρβαντάκης,Βασίλογλου-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 1) Στον παράγοντα (Πρόεδρο Δ.Σ. ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ κ. ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ Μιχαήλ): Α) Απαγόρευση εισόδου στον Αγωνιστικό χώρο ένα (1) μήνα. Β) ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΟΓΔΟΝΤΑ «80» ΕΥΡΩ για παράβαση του άρθρου 12 σε συνδυασμό και με τα άρθρα 6, 2, και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα {Λεκτική ανάρμοστη και απαξιωτική συμπεριφορά για μέλη Δ.Σ. Ε.Π.Σ.Ρ. με μειωτικό και απαξιωτικό χαρακτηρισμό για τα πρόσωπα τους}. Για τον αγώνα SUPER CUP ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ της 2-9-2018. 2) Στον εκπρόσωπο του…

Περισσότερα