Οι Διαιτητές 25ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

5ος όμιλος Γ΄Εθνικής Οι διαιτητές της 25ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής όπου στο παιχνίδι Ιωνικός-Επισκοπή ορίστηκε ο Κατσικογιάννης,στο Αμπελακιακός-Ο.Φ.Ι. ο Βεργέτης. Αναλυτικά 25η αγωνιστική Κυριακή 7/4/2019 ΩΡΑ 16.00 Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– Γιούχτας Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων),Λιαμπότης-Μαραθωνίτης (Αθηνών) Π.Δ.Τζωρτζάκης (Δ.Αττικής) Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι–ΣΥΝΚΑ Βλουτέλλης (Λέσβου),Κουλοχέρης-Κακάνης (Αν.Αττικής) Π.Δ.Θεοδωρόπουλος (Αθηνών) Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– ΟΦΙ Βεργέτης Χ.,Βεργέτης Δ.-Κύριος (Αρκαδίας) Π.Δ.Μαράνος (Αθηνών) Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– ΠΟΑ Γεωργόπουλος,Κομισοπούλου-Μαυρεδάκης (Χανίων) Π.Δ.Δελήμπασης (Ρεθύμνου) Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός– Παλαιόχωρα Ξηρογιάννης, Σοφός-Καλαμπούκας Π.Δ.Αδάμ (Εύβοιας) Δημ.Νεαπόλεως Ιωνικός–Επισκοπή Κατσικογιάννης,Θανασιάς-Λιόντος(Ηπείρου) Π.Δ.Γιανουγλίδης (Αθηνών) Ρεπό: Προοδευτική

Περισσότερα

Αποτελέσματα 24ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Αναλυτικά Επισκοπη-ΑΕΝ 6-1 10΄Σαββίδης,13΄Βιέντ,18΄Κατσικοκέρης,23΄Ρικαρντίνιο,59΄Γιόρνταν,90+2΄Ζαχαρός-29΄Πενταυράκης ΣΥΝΚΑ-Γιουχτα 1-0 78′ Τσίτας ΠΟΑ-ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  1-0  Καιμακαμούδης Παλαιοχωρα-Αμπελακιακος  0-1 Χαλούλος Εθνικός-Ιωνικός 0-0 Προοδευτικη-Ατρόμητος 1-1  62΄Κάρδαρης-21΄Καρνέσης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Στον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

5ος όμιλος Γ΄Εθνικής Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής που θα διεξαχθεί την Κυριακή 31/3 και ώρα 16.00 Αναλυτικά Κυριακή 31/3/2019 ΩΡΑ 16.00 Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Ατρόμητος Πειραιά  Χατζηγιάννη,Κοτζαμανίδη-Φαγκρίδας (Πειραιά) Π.Δ.Ρ’ωσση Γεωργία (Αθηνών) Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ–Γιούχτας   Κολύτας,Φραγκιαδάκης-Καφεσάκης (Λασιθίου) Π.Δ.Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου) Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ–Κερατσίνι   Τσαγκαράκης,Κομισοπούλου-Αναστασάκης (Χανίων) Π.Δ.Παπαδάκης (Λασιθίου) Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα–Αμπελακιακός   Αλιάγας,Παύλος(Δυτ.Αττικήας)-Σκούτας(Ρεθύμνου) Π.Δ.Χατζημπεκιάρης ΔΑΚ Γάλλου Επισκοπή–ΑΕ Νεάπολης   Πατεμτζής,Δασκαλάκης Α.-Μαυρουδής(Ηρακλείου) Π.Δ.Βασσάλος (Χανίων) Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός–Ιωνικός   Μαλούτας,Παρασίου-Παπαδάκης (Ημαθίας)Π.Δ.Λιανός (Βοιωτίας) Ρεπό: ΟΦΙ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 23ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά Κερατσίνι–Επισκοπή  1-3  16΄-10΄Κατσικοκέρης,14΄,38΄Γιόρνταν Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  2-5  Προοδευτική– ΟΦΙ  0-1  49΄Χύσι Γιούχτας– ΠΟΑ  1-3  63΄Κορτσινίδης-39΄Καιμακαμούδης,43΄Πατηνιώτης,58΄Καρλίτο Αμπελακιακός– Ιωνικός  1-2  33΄Σταμφσουλάι-52΄Ατματσίδης,74΄Θέος ΑΕ Νεάπολης–Εθνικός   1-1  88΄Ταβλαδωράκης-45΄Μάναλης

Περισσότερα

Βαθμολογία 24ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 24ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 ΟΦ Ιεράπετρας 44 13 5 4 39 14 25 22 2 Ιωνικός 41 11 8 3 28 10 18 22 3 Εθνικός Πειραιώς 41 11 8 3 29 15 14 22 4 ΑΟ Επισκοπής 39 11 6 5 41 21 20 22 5 Γιούχτας 36 9 9 4 28 17 11 22 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 32 7 11 4 24 20 4 22 7 Ατσαλένιος 31…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 23ης Αγωνιστικής Για Τον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Κυριακή 24/3/2019 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Γηπ.Μελισουργού Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  Φωστέρης(Αν.Αττικής),Παπαδόπουλος (Κιλκίς),Λιαμίρας(Θεσπρωτίας) Π.Δ.Ζωρζος (Αθηνών) Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– ΟΦΙ  Βάτσιος,Οικονόμου-Πλάκας (Δυτ.Αττικής) Π.Δ.Γιανουγλίδης (Αθηνών) Δημ.Στ.Αρχανών Γιούχτας– ΠΟΑ  Σωτηριάδης (Λασιθίου)Δασκαλάκης Ι.-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου) Π.Δ.Βασσάλος (Χανίων) Δημ.Κερατσινίου Π.Σαλπέας Κερατσίνι–Επισκοπή   Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου)Αραβίδης-Βαξαβανέλης(Αθηνών) Π.Δ.Κασκαντίρη (Δυτ.Αττικής) Δημ.Σαλαμίνας Αμπελακιακός– Ιωνικός  Ανδριανός Κ.,Ανδριανός Μ.-Ζούλης (Αχαίας) Π.Δ.Ζερβός (Αθηνών) Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης–Εθνικός   Κρασαγάκης,Σφακιανάκης-Τσαμπουράκης (Ηρακλείου) Π.Δ.Αλογδιανάκης (Χανίων) Ρεπό: Παλαιόχωρα

Περισσότερα

Βαθμολογία 22ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 22ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Α Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Β 1 ΟΦ Ιεράπετρας 41 12 5 4 38 14 24 21 2 Εθνικός Πειραιώς 39 11 6 3 28 14 14 20 3 Ιωνικός 37 10 7 3 26 9 17 20 4 Γιούχτας 36 9 9 2 27 13 14 20 5 ΑΟ Επισκοπής 33 9 6 5 32 19 13 20 6 ΑΠΟ Κερατσίνι 30 8 6 6 22 22 0 20 7 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 22ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής Αναλυτικά Επισκοπή-Γιούχτας 1-1 10΄Βιεντ-62΄αυτ. Ο.Φ.Ι.-Ατρόμητος 3-1 4΄Βιγιαφάνε,30΄Κορέττα,68΄Μαρτσακης-46΄Παπαδακης ΠΟΑ -ΣΥΝΚΑ 1-1  89΄Καιμακαμούδης-90 +Σίνκ΄ Παλαιόχωρα-Προοδευτική 1-1 55΄Παλιάτσιος-16΄Ντάλλας Εθνικός-Κερατσίνι 3-0  12΄Μπλάνκο,45΄Μάναλης,90΄Πολίτης Αμπελακιακός-A.E.Νεάπολης 2-0 40΄Σαρηγιάννης,77΄Κοκλίωτης

Περισσότερα

Αποτελέσματα Εξ Αναβολής Αγώνων 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής

Τα αποτελέσματα των εξ αναβολής αγώνων της 20ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής. Αναλυτικά Παλαιοχώρα – Ατρόμητος Πειραιά  3-2  3΄Μανουσάκης,24΄79΄Παλιάτσος,-75΄Παλάτσιος,77΄Συρακος Εθνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-0  Α.Ε. Νεάπολης – Προοδευτική  0-1  30΄Ξυγκάκης

Περισσότερα

Το Σάββατο 9/3 Τα Εξ Αναβολής Στον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

Το Σάββατο 9 Μαρτίου και ώρα 15.00 θα διεξαχθούν οι εξ αναβολής αγώνες της 2οης αγωνιστικής του 5ου ομίλου της Γ΄Εθνικής. Αναλυτικά  Σάββατο 9/3 ΩΡΑ 15.00 Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα– Ατρόμητος Πειραιά  Γηπ.Νεάπολης ΑΕ Νεάπολης– Προοδευτική   Δημ.Κερατσινίου  Εθνικός – ΣΥΝΚΑ  

Περισσότερα