Σε Ζωντανή μετάδοση η κλήρωση των πρωταθλημάτων και κυπέλλου

Σε ζωντανή μετάδοση από το crete2day η κλήρωση των πρωταθλημάτων και κυπέλλου από την Αγία Γαλήνη που θα διεξαχθει την Κυριακή 25/8 και ώρα 12:00 Ακολουθήστε το παρακάτω λινκ https://www.crete2day.com/el/arxeio-video/ekdhlwseis/klhrwsh-prwta8lhmatwn-2019-2020-e-p-s-r?fbclid=IwAR0PlZq6P98uJx3xo81BcQ08o4XMKeyfrl8gHIQcW53ijMixZi0Piwz1Gjc

Περισσότερα

Την Κυριακή 8/9 Στις 17.30 Στο ΔΑΚ Γάλλου Το Super Cup

Η Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Με απόφαση του Δ.Σ. στις 23-8-2019 ο αγώνας SUPER CUP ανάμεσα στον ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟ Ε.Π.Σ.Ρ. 2018 – 2019 (ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ) και στο ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.Ρ. (ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 8–9-2019 στο ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ καιΩΡΑ 17.30 μ.μ. ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Ε.Π.Σ.Ρ

Περισσότερα

Στην Αγία Γαλήνη Στις 25 Αυγούστου Η Κλήρωση Πρωταθλημάτων Και Κυπέλλου

Κλήρωση πρωταθλημάτων και κυπέλλου Η κλήρωση των πρωταθλημάτων και Κυπέλλου θα γίνει την Κυριακή 25 Αυγούστου και ώρα 12.00 στην Αγία Γαλήνη.

Περισσότερα

Ορισμός Επαναληπτικών Αγώνων Ημιτελικής Φάσης Κυπέλλου

Ορισμός αγώνων ημιτελική φάσης Κυπέλλου Ρεθύμνου-Επαναληπτικός αγώνας Πραγματοποιήθηκε ο ορισμός των επαναληπτικών αγώνων της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Ρεθύμνου,όπου το ζευγάρι Αστέρας Ρεθ.-Επισκοπή θα διεξαχθεί στις 27 Μαρτίου,ενώ το ζευγάρι Α.Ε.Μ.-Τάλως Μελιδονίου θα παίξουν στις 3 Απριλίου.   Αναλυτικά Τετάρτη 27/3 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Επισκοπής (1-5) Τετάρτη 3/4 ΩΡΑ 16.00 Α.Ε.Μ.-Τάλως Μελιδονίου (1-1)

Περισσότερα

Aποτελέσματα πρώτων αγώνων ημιτελικών Κυπέλλου

Τα αποτελέσματα των πρώτων αγώνων της ημιτελικής φάσης για το Κύπελλο Ρεθύμνου Αναλυτικά Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ.  1-1  Α.Ο.Επισκοπής-Αστέρας Ρεθύμνου   5-1

Περισσότερα

Ορισμός πρώτων αγώνων ημιτελικών Κυπέλλου Ρεθύμνου

Ορίστηκαν από την επιτροπή κυπέλλου οι πρώτοι αγώνες ημιτελικών Κυπέλλου,που θα διεξαχθούν στις 20 Φεβρουαρίου. Αναλυτικά  Τετάρτη 20-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ. ΔΑΚ Γάλλου Α.Ο.Επισκοπής-Αστέρας Ρεθύμνου

Περισσότερα

Τα αποτελέσματα σε όλες τις φάσεις του Κυπέλλου-Ζευγάρια Ημιτελικών

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του κυπέλλου σε όλες τις φάσεις Α΄ΦΑΣΗ Α1)Ο.Φ.Α.-Α.Ε.Μ.  (0-7) 1-8 Α2)Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου  (1-7) 0-3 Α3)Α.Ο.Επισκοπής 2010-Τάλως Μελιδονίου  (0-5) 1-4 Α4)Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης  (4-1) 2-2 Α5)Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός (1-2) 1-4 Α6)Αστέρας Ρεθ.-Ερμής Ζωνιανών (4-0)  3-1 Α7)ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ    (1-0) 3-0 Α8)Α.Ο.Λιβαδίων-Ε.Α.Π.  (0-0) 1-3 Α9)Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (1-5)  0-1 Β΄ΦΑΣΗ Β1)Αστέρας Περάματος-Α.Ε.Μ.   (0-2) 0-2 Β2)Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Επισκοπής (0-0) 0-2 Γ΄ΦΑΣΗ Γ1)Τάλως Μελιδονίου-Άρης Ρεθύμνου (3-3) 2-1 Γ2)Α.Ε.Μ.-Ποσειδώνας Γερανίου (4-0) 5-5 Γ3)ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Ρεθύμνου (1-6)  2-8 Γ4)Α.Ο.Επισκοπής-Ε.Α.Π.  (2-2) 9-0 Δ ΦΑΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Δ1)Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ. Δ2)Α.Ο.Επισκοπής-Αστέρας Ρεθύμνου Ε΄ΦΑΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ Ε1)Νικητής Δ1-Νικητής Δ2

Περισσότερα

Ορισμός επαναληπτικού αγώνα Γ΄Φάσης Κυπέλλου

Στις 23/1 ο επαναληπτικός κυπέλλου Ρεθύμνου Ε.Α.Π.-Επισκοπή Την Τετάρτη 23/1 στις 14.30 στο γήπεδο Ατσιποπούλου ορίστηκε ο επαναληπτικός αγώνας Κυπέλλου Ρεθύμνου ανάμεσα σε Ε.Α.Π.-Επισκοπή. Στον πρώτο αγώνα οι δυο ομάδες είχαν αναδειχθεί ισόπαλοι με 2-2. Τετάρτη 23-1-2019 ΩΡΑ 14.30  Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α. Ο.Επισκοπής Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του κυπέλλου σε όλες τις φάσεις Α΄ΦΑΣΗ Α1)Ο.Φ.Α.-Α.Ε.Μ.  (0-7) 1-8 Α2)Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου  (1-7) 0-3 Α3)Α.Ο.Επισκοπής 2010-Τάλως Μελιδονίου  (0-5) 1-4 Α4)Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης  (4-1) 2-2 Α5)Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός (1-2) 1-4 Α6)Αστέρας Ρεθ.-Ερμής Ζωνιανών (4-0)  3-1 Α7)ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ    (1-0) 3-0 Α8)Α.Ο.Λιβαδίων-Ε.Α.Π.  (0-0) 1-3 Α9)Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (1-5)  0-1 Β΄ΦΑΣΗ Β1)Αστέρας Περάματος-Α.Ε.Μ.   (0-2)…

Περισσότερα

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα σε όλες τις φάσεις του Κυπέλλου

Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα του κυπέλλου σε όλες τις φάσεις Α΄ΦΑΣΗ Α1)Ο.Φ.Α.-Α.Ε.Μ.  (0-7) 1-8 Α2)Φλόγα Ρουστίκων-Ποσειδώνας Γερανίου  (1-7) 0-3 Α3)Α.Ο.Επισκοπής 2010-Τάλως Μελιδονίου  (0-5) 1-4 Α4)Άρης Ρεθ.-Ψηλορείτης  (4-1) 2-2 Α5)Α.Ο.Σπηλίου-Ρεθυμνιακός (1-2) 1-4 Α6)Αστέρας Ρεθ.-Ερμής Ζωνιανών (4-0)  3-1 Α7)ΠΑΟ Αλφάς-ΝΕΑΡ    (1-0) 3-0 Α8)Α.Ο.Λιβαδίων-Ε.Α.Π.  (0-0) 1-3 Α9)Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Επισκοπής (1-5)  0-1 Β΄ΦΑΣΗ Β1)Αστέρας Περάματος-Α.Ε.Μ.   (0-2) 0-2 Β2)Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Επισκοπής (0-0) 0-2 Γ΄ΦΑΣΗ Γ1)Τάλως Μελιδονίου-Άρης Ρεθύμνου (3-3) 2-1 Γ2)Α.Ε.Μ.-Ποσειδώνας Γερανίου (4-0) 5-5 Γ3)ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Ρεθύμνου (1-6)  2-8 Γ4)Α.Ο.Επισκοπής-Ε.Α.Π.  2-2 Δ ΦΑΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Δ1)Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ. Δ2)Νικητής Γ4-Αστέρας Ρεθύμνου Ε΄ΦΑΣΗ ΤΕΛΙΚΟΣ Ε1)Νικητής Δ1-Νικητής Δ2

Περισσότερα