Σε Ζωντανή μετάδοση η κλήρωση των πρωταθλημάτων και κυπέλλου

Σε ζωντανή μετάδοση από το crete2day η κλήρωση των πρωταθλημάτων και κυπέλλου από την Αγία Γαλήνη που θα διεξαχθει την Κυριακή 25/8 και ώρα 12:00 Ακολουθήστε το παρακάτω λινκ https://www.crete2day.com/el/arxeio-video/ekdhlwseis/klhrwsh-prwta8lhmatwn-2019-2020-e-p-s-r?fbclid=IwAR0PlZq6P98uJx3xo81BcQ08o4XMKeyfrl8gHIQcW53ijMixZi0Piwz1Gjc

Περισσότερα

Την Κυριακή 8/9 Στις 17.30 Στο ΔΑΚ Γάλλου Το Super Cup

Η Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Με απόφαση του Δ.Σ. στις 23-8-2019 ο αγώνας SUPER CUP ανάμεσα στον ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟ Ε.Π.Σ.Ρ. 2018 – 2019 (ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ) και στο ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΗ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.Ρ. (ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) θα διεξαχθεί την ΚΥΡΙΑΚΗ 8–9-2019 στο ΔΑΚ ΓΑΛΛΟΥ καιΩΡΑ 17.30 μ.μ. ΑΠΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ Ε.Π.Σ.Ρ

Περισσότερα

Mε 14 Ομάδες Η Α΄Κατηγορία

Η Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Μετά την ολοκλήρωση των προβλεπόμενων από τον ΚΑΠ Διαδικασιών για τη συμμετοχή των ομάδων στα πρωταθλήματα Δικαιοδοσίας μας επειδή στην Α΄ Κατηγορία δήλωσαν συμμετοχή μόνο 12 ομάδες και δημιουργήθηκαν 4 κενές θέσεις και αφού εξαντλήθηκαν οι διαδικασίες που προβλέπονται στο άρθρο 4 του ΚΑΠ για την αναπλήρωση των κενών θέσεων από άλλες δικαιούμενες ομάδες της Β΄ Κατηγορίας, καλύφθηκε μόνο η μία κενή θέση και τελικά συμπληρώθηκαν Δέκα τρείς (13) ομάδες για την Α΄ Κατηγορία. Κατόπιν τούτου με γνώμονα την ομαλή διεξαγωγή και εύρυθμη λειτουργία του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας…

Περισσότερα

Την Κυριακή 7/4 Η Απονομή Του Πρωταθλητή Β΄Κατηγορίας Φοίνικα Σελλίων

ΑΠΟΝΟΜΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑ Η Ε.Π.Σ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ μετά τη λήξη του τελευταίου αγώνα πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ – ΑΣ ΛΙΒΑΣ που θα γίνει την Κυριακή 7-4-19 και ώρα 14.30, θα απονείμει το Κύπελλο και τα μετάλλια στον πρωταθλητή της Β΄ Κατηγορίας ποδοσφαιρικής περιόδου 2018-2019 ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ.

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 26ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7/4 Αναλυτικά Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Αρης Γρύλης,Φραγκιαδάκης-Καλυβιανάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Περάματος Περτζελάκης,Μοχιανάκης-Σαρόγλου (Ηρακλείου) Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Σπηλίου Σταυρουλάκης Γ.,Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-ΠΑΟ Αλφάς Δασκαλομαρκάκης,Συργούνη-Σαρής Π.Δ.Δελήμπασης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Ο.Φ.Α. Καλυβιανάκης,Στργούνη-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Ποσειδώνας Γερανίου Γρυλής,Βαρβαντάκης-Σαρής Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Ρεθύμνου Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Σκούτας Π.Δ.Δημητρακάκης   Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 17.30  Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Τάλως Μελιδονίου Κετεσίδης,Κανδυλάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 26ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία,όπου είναι και η τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος. Αναλυτικά Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Αρμένων Αναγέννηση-Απόλλων Καψαλάκης,Βλαχάκης-Πατελάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 18.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Ασή Γωνιά Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αρμένων Κεραυνός-Τάλως Γαράζου Συργούνη,Βλαχάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Μέλαμπες Βαρβαντάκης,Σαρής-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Αγ.Γαλήνη-Επισκοπή 2010 Βοσκάκης,Μανασάκης-Γάσπαρης Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 14.30  Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Λίβας Δασκαλομαρκάκης,Καραγιανόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Ρεπό Αρκάδι Αγγελιανών

Περισσότερα

Αποτελέσματα 25ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά τα αποτελέσματα   Άρης-Α.Ε.Μ.   0-2   Π.Γερανίου-Ε.Α.Π.  5-0   Ο.Φ.Α.-Αστέρας Ρεθύμνου  0-4   Α.Ο.Σπηλίου-ΝΕΑΡ  3-1  Τάλως Μελιδονίου-Α.Ο.Ψηλορείτης  3-3  Αστέρας Περάματος-Α.Ο.Λιβαδίων  3-0   ΠΑΟ ΑΛΦΆς-Ερμής Ζωνιανών   0-6  Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Καλύβου  2-1 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 25ης Αγωνιστικής Για Την B΄Κατηγορία

B΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής για την B΄Κατηγορία. Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Λίβας-Φλόγα Ρουστίκων  1-3  Απόλλων-Φοίνικας Σελλίων 1-6   Αρκάδι Αγγελιανών-Αναγέννηση  1-2   Ασή Γωνιά-Μέλαμπες  2-0   Τάλως Γαράζου-ΑΓΟΔΑ 3-3   Αγ.Γαλήνη-Κεραυνός  5-4  Ρεπό:Επισκοπή 2010

Περισσότερα

Αποτελέσματα 24ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά   Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος  5-0   Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου  1-3  Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ.  4-1   Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς   2-0   Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ  5-2  Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός  1-4  Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου  2-0   Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου  4-1 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 24ης Αγωνιστικής Στη Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία Κεραυνός-Επισκοπή 2010   0-5 AΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη   3-4   Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων   3-0   Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ  1-4 Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου  4-0   Φοίνικας Σελλίων-Αρκάδι Αγγελιανών 5-1  Ρεπό:Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Περισσότερα