Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Β΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Β΄ Κατηγορίας 16ης αγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄ 19-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄20-1-2019 11.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 20-1-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Α΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄ Κατηγορίας 16ηςαγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 19-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 20-1-2019 15.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά  Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ.  0-2  Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου 7-1 Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος  0-7 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου    0-0 Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ   4-1 ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου   1-2 Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός   0-1  Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης   1-1

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

 Αναλυτικά Απόλλων-Αρκάδι Αγγελιανών 2-1  Επισκοπή 2010-Τάλως Γαράζου  2-0 Φλόγα Ρουστίκων-Κεραυνός     5-0  Μέλαμπες-Αναγγένηση ΜΠΣΡ   5-1 Ασή Γωνιάς-Αγία-Γαλήνη  1-1  Φοίνικας Σελλίων-ΑΓΟΔΑ 4-0 ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα Κ-16

Πρωτάθλημα υποδομών Κ-16 Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα υποδομών Κ-16,όπως έχουν οριστεί από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019  11:30 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  Α.Ο. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΕΛΛΗΝΑΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  11:30 ΑΡΜΕΝΩΝ  Ο.Φ. ΑΡΜΕΝΩΝ-Α.Ε. ΑΤΣΙΠ ΠΡΙΝΕ ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ-ΓΑΣΠΑΡΗΣ  12:30 KIDO  Α.Ο. ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ-Α.Ο. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΨΩΦΑΚΗΣ ΑΡΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ-ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ  18:00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ρ-Α.Ο.Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής στην Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 12-1-2019 ΩΡΑ  15.00 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ. Γαρεφαλάκης Κ.-Σιγανού,Σαρόγλου (Ηρακλείου)Π.Δ.Δελήμπασης Γη.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου Σαρής Γ.-Λιοδάκης-Βαρβαντάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος Γρυλλής,Συργούνη-Σαρής Ν. Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου Χατζημπεκιάρης,Σκούτας-Καψαλάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή   13-1-2019 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ Δαρής,Ν. Φραγκιαδάκης-Συργούνη Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 13-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου Βοσάκης,Κανδυλάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός Γρύλλης,Σκούτας-Αραπόμπουλος Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Γαγάνης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί   Σάββατο 12-1-2019 ΩΡΑ  15.00 Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Αρκάδι Αγγελιανών Αραπόμπουλος,Κελεσίδης-Σκεπετζάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Τάλως Γαράζου Καλυβιανάκης,Κελαιδης-Φραγκιαδάκης Στ. Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή   13-1-2019 ΩΡΑ11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Κεραυνός Βοσάκης,Κανδυλάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 13-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Αναγγένηση ΜΠΣΡ Δασκαλομαρκάκης,Κελεσίδης-ΣκεπετζάκηςΠ.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιάς-Αγία-Γαλήνη ΦραγκιαδάκηςΙ.,Σαρής Ν.-Συργούνη Γηπ.Σελίων Φοίνικας Σελλίων-ΑΓΟΔΑ Βαρβαντάκης,Κελαιδή-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Β΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Β΄ Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 13-1-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΣΕΛΛΙΩΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄  Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄  Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής, ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: 1 5Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  Α ΄ Κ Α ΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  12-1-2019 15.00 ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΑΡ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 13-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων-13ης αγωνιστικής

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον κ. ΚΑΡΑΔΑΚΗ Νικόλαο (προπονητή ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ της 15-12-2018). 2) Στον κ. ΜΠΑΣΤΑΚΗ Γεώργιο (προπονητή ΝΕΑΡ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ – ΝΕΑΡ της 15-12-2018). 3) Στον…

Περισσότερα