Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Β΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Β΄ Κατηγορίας 16ης αγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄ 19-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄20-1-2019 11.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 20-1-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

 Αναλυτικά Απόλλων-Αρκάδι Αγγελιανών 2-1  Επισκοπή 2010-Τάλως Γαράζου  2-0 Φλόγα Ρουστίκων-Κεραυνός     5-0  Μέλαμπες-Αναγγένηση ΜΠΣΡ   5-1 Ασή Γωνιάς-Αγία-Γαλήνη  1-1  Φοίνικας Σελλίων-ΑΓΟΔΑ 4-0 ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Β΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Β΄ Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ 12-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 13-1-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΣΕΛΛΙΩΝ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων-13ης αγωνιστικής

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον κ. ΚΑΡΑΔΑΚΗ Νικόλαο (προπονητή ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ της 15-12-2018). 2) Στον κ. ΜΠΑΣΤΑΚΗ Γεώργιο (προπονητή ΝΕΑΡ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ – ΝΕΑΡ της 15-12-2018). 3) Στον…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ   4-0 Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων  3-5 Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων  6-1 Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ   4-0 Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη  1-0 Τετάρτη 26/9 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γρυλλής Καραγιαννόπουλος-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Σαρής,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 20.30 Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Καραγιαννόπουλος,Γρυλλής -Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Νέτος,Βαρβαντάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Γρύλης,Καλυβιανάκης-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Βαρβαντάκης,Βασίλογλου-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Πρόγραμμα 1ης και 2ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 1ης και 2ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας Ρεθύμνου,όπου η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου και ώρα έναρξης στις 16.30. Αναλυτικά το πρόγραμμα  1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Ρεπο:Απολλων 2η Αγωνιστική  Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 11.30 Γηπ.Αλφάς Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων Κυριακή…

Περισσότερα

Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Β΄Κατηγορίας ,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου. Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές 1η-14η Αγωνιστική  Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Αση Γωνια- Κεραυνος ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Ρεπο:Απολλων 2η-15η Αγωνιστική  Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων Αγια Γαληνη–Αση Γωνια Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων Ρεπο:ΛΙΒΑΣ 3η-16η Αγωνιστική  Α.Ο.Επισκοπής 2010–Απολλων Αση Γωνια–Τάλως Γαραζου ΛΙΒΑΣ–Αρκαδι Αγγελιανων Φλογα Ρουστικων–Αγια Γαληνη Φοινικας Σελλιων–Κεραυνος ΑΓΟΔΑ–Αναγεννηση ΜΠΣΡ Ρεπο:Α.Ο.Μελαμπων 4η-17η Αγωνιστική  Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010 Απολλων–ΛΙΒΑΣ Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ…

Περισσότερα

Πραγματοποίηση κληρώσεων Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου στο Κτήμα Πάνακρον

Στο πανέμορφο χώρο Κτήμα Πάνακρον στη Σχολή Ασωμάτων πραγματοποιήθηκαν τη Κυριακή 12/8 το απόγευμα οι κληρώσεις πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Ρ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019. Με μεγάλη συμμετοχή από τα σωματεία,ξεκίνησε η κλήρωση με ενημέρωση,και διαδικαστικά θέματα. Το λόγο πήρε ο πρόεδρος της Ενώσης κ.Δασκαλομαρκάκης,όπου καλωσόρισε τα σωματεία,και τους παρευρισκομένους,και έκανε ειδική μνεία στην ομάδα της Επισκοπής που εκπροσωπεί το Ρέθυμνο στη Γ΄Εθνικη Κατηγορία. Συνέχισε με την  Γυναικεία ομάδα του Αστέρα Ρεθύμνου που θα εκπροσωπήσει το Ρέθυμνο στη Β΄Εθνική Κατηγορία. Κλείνοντας ευχήθηκε σε όλους καλή ποδοσφαιρική σαιζόν με υγεία. Στη…

Περισσότερα

Με τη συμμετοχή 12 ομάδων η Β΄Κατηγορία

Για το πρωτάθλημα Β΄ Κατηγορίας οι 12 ομάδες που θα συμμετέχουν και είναι οι παρακάτω: Α.Α. ΣΩΜΑΤΕΙΑ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1. ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2. ΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΠΣΡ 3. ΛΙΒΑΣ ΑΣ 4. ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ 5. ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ 6.ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 7.ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 8. ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ 9. ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 10. ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ 11. ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ 12. ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ

Περισσότερα