Ορισμός αναβληθέντα αγώνα

Την Τετάρτη 20/ 2 και ώρα 15.30 ορίστηκε να διεξαχθεί ο αγώνας της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία στο γήπεδο Αλφάς ανάμεσα σε Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη. Αναλυτικά Τετάρτη 20-2-2019 ΩΡΑ 15.30 Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη

Περισσότερα

Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία,όπου στα παιχνίδια Αγγελιανά-Αγία Γαλήνη και Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 είχαμε αναβολή λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων και θα οριστούν εντος 15 ημερών από την Έ.Π.Σ.Ρ. Στο Ασή Γωνιά-Αναγέννηση το ματς ξεκίνησε αλλά έγινε διακοπή στο 48ο λεπτό λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου και  αυτό το ματς θα ορiστεί από την Ε.Π.Σ.Ρ. Αναλυτικά   Λίβας-ΑΓΟΔΑ   1-4 Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων 2-1   Απόλλων-Κεραυνός 2-2  Ασή Γωνιά-Αναγέννηση 0-0 48΄Διακοπή  Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη  3-2  Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Αναβολή  Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία Αναλυτικά Αναγέννηση-Τάλως Γαράζου  3-0  Επισκοπή 2010-Φλόγα Ρουστίκων  1-1  ΑΓΟΔΑ-Απόλλων  4-0   Κεραυνός-Αρκάδι Αγγελιανών  1-1  Φοίνικας Σελλίων-Ασή Γωνιά   0-0  Μέλαμπες-Λίβας  1-4 Ρεπό:Αγία Γαλήνη

Περισσότερα

Αποτελέσματα Της 18ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά  ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ- ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ 1-1 ΑΟ ΑΡΗΣ -ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ  4-0  ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ -ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 0-11 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ- ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ  3-1  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ  1-0 ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ -ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ 4-3  ΝΕΑΡ -ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ 0-4   ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ  0-7

Περισσότερα

Αποτελέσματα Της 18ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ-Α.Γ.Ο.Δ.Α.  1-6 ΛΙΒΑΣ ΑΣ -ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010  2-3 ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ  3-1 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ -ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ  0-2 ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ- ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ 3-2 ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ- ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ   0-5 ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 3-2-2019 11.00 ΑΛΦΑΣ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄3-2-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 28-1-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του σωματείου ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ με αριθ. Δελ. 1479380  ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. 1 περιπτ. (α) εδάφιο (ΙΙΙ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για παράβαση των κανόνων παιχνιδιού (LAWS of the Game) ανέκοψε αντικανονικά υποσχόμενη επίθεση της αντίπαλης ομάδας} – στον αγώνα Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΙΒΑΣ ΑΣ – ΑΟ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Φλογα Ρουστικων–Τάλως Γαραζου 6-0  Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Κεραυνος   4-0  ΛΙΒΑΣ–Απολλων    3-3 Φοινικας Σελλιων–Αγια Γαληνη  5-1  Α.Ο.Μελαμπων–Αρκαδι Αγγελιανων 1-0  Α.Ο.Επισκοπής2010 –Αση Γωνια  1-2 Ρεπο:ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,όπου θα διεξαχθεί η αναμέτρηση Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά την Πέμπτη 24/1,και οι υπόλοιποι αγώνες το Σαββατοκύριακο 26-27/1. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Πέμπτη 24-1-2019 ΩΡΑ 18.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Α.Ο.Επισκοπής2010  –Αση Γωνια Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-Τάλως Γαραζου Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ-Κεραυνος Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ–Απολλων Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.15 Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων-Αγια Γαληνη Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Αρκαδι Αγγελιανων Ρεπο:ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 16ης αγωνιστικής B΄Κατηγορίας

B΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία. Αναλυτικά Αρκάδι Αγγελιανών-ΛΙΒΑΣ   3-4 Απόλλων-Επισκοπή 2010   0-2 Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΑΓΟΔΑ  2-2 Κεραυνός-Φοίνικας Σελλίων  0-8 Τάλως Γαράζου-Ασή Γωνιά 0-2 Αγ.Γαλήνη-Φλόγα Ρουστίκων  2-1

Περισσότερα