Οι Διαιτητές Της 26ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7/4 Αναλυτικά Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Αρης Γρύλης,Φραγκιαδάκης-Καλυβιανάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Περάματος Περτζελάκης,Μοχιανάκης-Σαρόγλου (Ηρακλείου) Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-Α.Ο.Σπηλίου Σταυρουλάκης Γ.,Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-ΠΑΟ Αλφάς Δασκαλομαρκάκης,Συργούνη-Σαρής Π.Δ.Δελήμπασης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Ο.Φ.Α. Καλυβιανάκης,Στργούνη-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Ποσειδώνας Γερανίου Γρυλής,Βαρβαντάκης-Σαρής Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Αστέρας Ρεθύμνου Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Σκούτας Π.Δ.Δημητρακάκης   Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 17.30  Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Τάλως Μελιδονίου Κετεσίδης,Κανδυλάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/3 Αναλυτικά Σάββατο  23-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος Ρεμιδιανάκης,Σιγανού-Μοχιανακης (Ηρακλείου)) Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου Βοσκάκης,Βλαχάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ. Σταυρουλάκης Γ.,Δασκαλομαρκάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς Καλυβιανάκης,Συργούνη-Καψάλακης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ Γρύλλης,Καραγιαννόπουλος-Πατελάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Βαρβαντάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου Καλυβιανάκης,Λιοδάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Χριστοδουλάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 22ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί 2-3-4/3. Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Ψηλορείτης Χτζημπεκιάρης,Φραγκιαδάκης Ι.-Βασίλογλου Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Αστέρας Περάματος Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Σκούτας Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Τάλως Μελιδονίου Βοσκάκης,Βασίλογλου-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-ΝΕΑΡ Καραγιαννόπουλος,Κελεσίδης-Γάσπαρης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Γερανίου Π. Γερανίου-Άρης Ρεθ. Χατζημπεκιάρης,Δασκαλομαρκάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Γ.,Σκούτας-Συργούνη Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Σπηλίου ΣαρήςΝ.,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Δευτέρα 4-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Καλύβου Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Αραπόμπουλος Π.Δ.Βυζιριανάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 21ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α΄Κατηγορίας. Αναλυτικά Σάββατο 23-2-2018 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος Αστ.Περάματος-Ποσειδών Γερανίου Σταυρουλάκης Ρ.,Σκούτας-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Ε.Α.Π. Γρύλλης,Λιοδάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Άρης Ρεθ. Δασκαλομαρκάκης,Καωψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Ο.Φ.Α. Βοσκάκης,Φραγκιαδάκης Ι.-Συργούνη Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ε.Μ. Βοσκάκης,Μανασάκη-Έλληνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Αστέρας Ρεθύμνου Κετεσίδης,Κανδυλάκης-Κετεσίδης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Ερμής Ζωνιανών Σαρής Ν.Βλαχάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-ΠΑΟ Αλφάς Φραγκιαδάκης Ι.,Συργούνη-Γάσπαρης Π.Δ.Δημητρακάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Την Α΄ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Δασκαλομαρκάκης,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Γρύλλης,Καψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων Σαρής Γ.,Συργούνη-Σαρής Ν. Π.Δ.Δελήμπασης 15.30 Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης Χατζημπεκιάρης,Σκούτας-Αραπόμπουλος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ Δασκαλομαρκάκης,Καψαλάκης-Κανδυλάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Γερανίου Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Λιοδάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 19ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Σπηλίου Σπήλι-Ερμής Ζωνιανών Σαρής Ν.,Σκούτας-Συργούνη Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Περάματος Κάλυβος-Ποσειδώνας Γερανίου Χατζημπεκιάρης Θ.,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-ΠΑΟ Αλφάς Βοσκάκης,Αραπόμπουλος-Καψαλάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Αστέρας Περάματος Δασκαλομαρκάκης Καραγιανόπουλος-Φραγκιαδάκης Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Ρεθύμνου Φερετζάκης Ν.-Περτσελάκης-Σιγανού (Ηρακλείου) Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Ο.Φ.Α. Τρίγκας,Μισαηλίδης-Μαραγκάκης (Χανίων) Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-Τάλως Μελιδονίου Κετεσίδης,Συργούνη-Φραγκιαδάκης Σ. Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Άρης Σαρής Ν.,Αραπόμπουλος-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής για την Α’ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία,όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων–Ταλως Μελιδονιου Γρύλλης,Βαρβαντάκης-Σκούτας Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ. Δασκαλομαρκάκης,Καλυβιανάκης-Σαρής Ν. Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Αστερας Περαματος Σταυρουλάκης Ρ.,Καραγιαννόπουλος-Μαινωλάς Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου Γρυλλης,Σκούτας-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α. Δασκαλομαρκάκης,Αραπόμπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος Κετεσίδης,Κελαιδής-Νέτος Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ Σαρής Ν.,Μαινωλάς-Βλαχάκης Π.Δ.Δελήμπασης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 19-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-Ο.Φ.Α. Φερετζάκης,Θέμελη-Φανουράκη (Ηρακλείου)Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Γερανίου Ποσειδώνας Γερανίου-Αστέρας Ρεθ. Δασκαλομαρκάκης,Σκούτας-Αραπόμπουλος Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Περάματος Αστέρας Περάματος-Ερμής Ζωνιανών Σταυρουλάκης Ρ.,Βαρβαντάκης-Σάρης Ν. Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-Ε.Α.Π. Σαρής Γ.,Συργούνη-Καψαλάκης Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Α.Ο.Καλύβου Γρυλλής,Κελαιδης-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 20-1-2019 ΩΡΑ 15.00   Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Λιβάδια Σαρής Ν.,Φραγκιαδάκης Ι.-Συργούνη Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης,Καραγιαννόπουλος-Κανδυλάκης Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ. Χατζημπεκιάρης,Καψαλάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Βαμβακίδης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής στην Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 12-1-2019 ΩΡΑ  15.00 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ. Γαρεφαλάκης Κ.-Σιγανού,Σαρόγλου (Ηρακλείου)Π.Δ.Δελήμπασης Γη.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου Σαρής Γ.-Λιοδάκης-Βαρβαντάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος Γρυλλής,Συργούνη-Σαρής Ν. Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου Χατζημπεκιάρης,Σκούτας-Καψαλάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή   13-1-2019 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ Δαρής,Ν. Φραγκιαδάκης-Συργούνη Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 13-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου Βοσάκης,Κανδυλάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός Γρύλλης,Σκούτας-Αραπόμπουλος Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Καραγιαννόπουλος Π.Δ.Γαγάνης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Κετεσίδης,Βασίλογλου-Γιαλός Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Αραπόμπουλος  Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Δασκαλομαρκάκης, Καψαλάκης-Κουτάντος  Π.Δ. Δελήμπασης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Καλυβιανάκης,Γρυλλής-Πατελάλης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ. Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Δασκαλομαρκάκης Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Τζιράκης Χατζηδάκης-Μιχαηλίδης (Ε.Π.Σ.Χ.) Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης Κετεσίδης,Λιοδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Καλαιτζάκης

Περισσότερα