Οι Διαιτητές Της 26ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 26ης αγωνιστικής για την Β΄Κατηγορία,όπου είναι και η τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος. Αναλυτικά Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 17.00  Γηπ.Αρμένων Αναγέννηση-Απόλλων Καψαλάκης,Βλαχάκης-Πατελάκης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Σάββατο 6-4-2019 ΩΡΑ 18.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Ασή Γωνιά Σταυρουλάκης Ρ.,Λιοδάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Αρμένων Κεραυνός-Τάλως Γαράζου Συργούνη,Βλαχάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Μέλαμπες Βαρβαντάκης,Σαρής-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Αγ.Γαλήνη-Επισκοπή 2010 Βοσκάκης,Μανασάκης-Γάσπαρης Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή 7-4-2019 ΩΡΑ 14.30  Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Λίβας Δασκαλομαρκάκης,Καραγιανόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Ρεπό Αρκάδι Αγγελιανών

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 24/3 Αναλυτικά Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Επισκοπή 2010 Kαραγιαννόπουλος,Πατελάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βαμβακίδης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη Σταυρουλάκης Ρ.,Μαινωλάς-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων Συργούνη,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Αση Γωνιάς Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ Σταυρουλάκης Ρ.,Κραγιανόπουλος-Κανδυλάκης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου Βοσκάκης,Κελεσίδης-Ελλήνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αρκάδι Αγγελιανών Φραγκιαδάκης Ι.,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Ρεπό:Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 22ης Αγωνιστικής Στη Β΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί 2-3/3. Αναλυτικά Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελάμπων-Κεραυνός ΣαρήςΝ.,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-Απόλλων Βαρβαντάκης,Βλαχάκης,Γάσπαρης Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Γερανίου Ασή Γωνιά-Αρκάδι Αγγελιανών Καραγιαννόπουλος,Κελεσίδης-Έλληνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αναγέννηση Συργούνη,Αραπόμπουλος-Καψαλάκης Π.Δ.Δελήμπασης Σάββατο 2-3-2019 ΩΡΑ 17.30 Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Επισκοπή 2010 Βοσκάκης,Κανδυλάκης-Κελαιδης Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Κυριακή 3-3-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων Λίβας-Αγ.Γαλήνη Bοσκάκης,Βασιλόγλου-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Φλόγα Ρουστίκων

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 21ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας. Αναλυτικά Σάββατο 23-2-2018 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Μελάμπων Αγ.Γαλήνη-Απόλλων Βαρβαντάκης,Σαρής Ν.,-Κελεσίδης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-Τάλως Γαράζου Σαρής Γ.,Μανασάκη-Ψωφάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Φοίνικας Σελλίων Κετεσίδης,Φραγκιαδάκης Ι.,Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Λίβας Βοσκάκης,Βλαχάκης-Γάσπαρης Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Α.Ο.Μελάμπων Συργούνη,Κανδυλάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Δελήμπασης Κυριακή 24-2-2018 ΩΡΑ 15.30  Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Φλόγα Ρουστίκων Συναδινάκης,Μπεκιράκης-Φανουράκη(Ηρακλείου) Π.Δ.Βαμβακίδης Ρεπό:Ασή Γωνιά

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 20ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση Βοσκάκης,Ψωφάκης-Έλληνας Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Γαράζου Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη Βαρβαντάκης,Κελεσίδης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γαρεφαλάκης Κ.,Συναζινάκης-Κατσογιάννης (Ηρακλείου) Π.Δ.Ιωαννίδης (Ηρακλείου)   Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Λίβας-ΑΓΟΔΑ Γρύλλης,Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων Βοσκάκης,Συργούνη-Μαινωλάς Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Κεραυνός Σαρής Ν.,Κελεσίδης-Μανασάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 19ης Αγωνιστικής Στη Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί  Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Τάλως Γαράζου Βαρβαντάκης-Μανασάκη,Ελληνας Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 19.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Φλόγα Ρουστίκων Σταυρουλάκης Ρ,,Φραγκιαδάκης Ι.-Λιοδάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Απόλλων Αραπόμπουλος,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Αρκάδι Αγγελιανών Συργούνη,Σαρής-Καραγιανόπουλος Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Ασή Γωνιά Σταυρουλάκης Ρ. ,Κελαιδής-Καραγιανόπουλος Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Λίβας Φραγκιαδάκης Ι.,Μανασάκη-Ψωφάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό:Αγία Γαλήνη

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής για τη Β’ Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία,όπως ορίστηκαν από την επιτροπή διαιτησίας. Η αυλαία της 17ης αγωνιστικής άνοιξε με την αναμέτρηση της Πέμπτης ανάμεσα σε Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων–Τάλως Γαραζου Βοσκάκης,Νέτος-Κανδυλάκης Π.Δ. Γαγάνης Γηπ.Μελιδονίου Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Κεραυνος Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ–Απολλων Χατζημπεκιάρης,Νέτος-Μανασάκη Π.Δ.Δελήμπασης Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.15 Γηπ.Σελλίων Φοινικας Σελλιων–Αγια Γαληνη Αραπόμπουλος,Δασκαλομαρκάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων–Αρκαδι Αγγελιανων Βοσκάκης,Κελεσίδης-Φραγκιαδάκης Σ. Π.Δ.Κουτσουράκης Πέμπτη 24-1-2019 Α.Ο.Επισκοπής2010 –Αση Γωνια  1-2 Ρεπο:ΑΓΟΔΑ

Περισσότερα

Οι διαιτητές στο Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά

Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά Το παιχνίδι θα διεξαχθεί στο γήπεδο Θ.Βαρδινογιάννης της Επισκοπής ανάμεσα σε Επισκοπή 2010-Ασή Γωνιά,στα πλαίσια της 17ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία, με διαιτητή της συνάντησης να έχει οριστεί ο Βοσκάκης και βοηθούς τους Λιοδάκη και Βαρβαντάκη. Παρατηρητής διαιτησίας είναι ο κ.Δημητρακάκης

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Βαθμολογία 18ης Αγωνιστικής

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί Σάββατο  19-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-ΛΙΒΑΣ Καλυβιανάκης,Λιοδάκης-Μαινωλάς Π.Δ.Γαγάνης Κυριακή 20-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Επισκοπή 2010 Φραγκιαδάκης Ι.,Κελαιδής-Μαινωλάς Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση ΜΠΣΡ-ΑΓΟΔΑ Καραγιαννόπουλος,Κανδυλάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Φοίνικας Σελλίων Βαρβαντάκης,Καψαλάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 20-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελάμπων Αγ.Γαλήνη-Φλόγα Ρουστίκων Γρυλλής,Κελαιδής-Αθανασίου Π.Δ. Κουτσουράκης Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαράζου-Ασή Γωνιά Βοσκάκης,Βαρβαντάκης-Ψωφάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπό Μέλαμπες

Περισσότερα

Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής στη Β΄Κατηγορία

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί   Σάββατο 12-1-2019 ΩΡΑ  15.00 Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Αρκάδι Αγγελιανών Αραπόμπουλος,Κελεσίδης-Σκεπετζάκης Π.Δ.Βαμβακίδης Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Τάλως Γαράζου Καλυβιανάκης,Κελαιδης-Φραγκιαδάκης Στ. Π.Δ.Κουτσουράκης Κυριακή   13-1-2019 ΩΡΑ11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Κεραυνός Βοσάκης,Κανδυλάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 13-1-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Αναγγένηση ΜΠΣΡ Δασκαλομαρκάκης,Κελεσίδης-ΣκεπετζάκηςΠ.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιάς-Αγία-Γαλήνη ΦραγκιαδάκηςΙ.,Σαρής Ν.-Συργούνη Γηπ.Σελίων Φοίνικας Σελλίων-ΑΓΟΔΑ Βαρβαντάκης,Κελαιδή-Ψωφάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΛΙΒΑΣ ΑΣ

Περισσότερα