Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Α΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄ Κατηγορίας 16ηςαγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 19-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 20-1-2019 15.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά  Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ.  0-2  Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου 7-1 Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος  0-7 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου    0-0 Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ   4-1 ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου   1-2 Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός   0-1  Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης   1-1

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄  Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄  Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής, ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: 1 5Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  Α ΄ Κ Α ΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  12-1-2019 15.00 ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΑΡ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 13-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων-13ης αγωνιστικής

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον κ. ΚΑΡΑΔΑΚΗ Νικόλαο (προπονητή ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ της 15-12-2018). 2) Στον κ. ΜΠΑΣΤΑΚΗ Γεώργιο (προπονητή ΝΕΑΡ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ – ΝΕΑΡ της 15-12-2018). 3) Στον…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής   ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου   6-1  Ο.Φ.Α.-Αρης  0-2  Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου 3-0    Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ     3-1  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας   1-0 Ερμης-Αστερας Περαματος  3-0 ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος  0-3  Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 4-1

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Κετεσίδης,Βασίλογλου-Γιαλός Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Αραπόμπουλος  Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Δασκαλομαρκάκης, Καψαλάκης-Κουτάντος  Π.Δ. Δελήμπασης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Καλυβιανάκης,Γρυλλής-Πατελάλης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ. Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Δασκαλομαρκάκης Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Τζιράκης Χατζηδάκης-Μιχαηλίδης (Ε.Π.Σ.Χ.) Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης Κετεσίδης,Λιοδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Καλαιτζάκης

Περισσότερα

Πρόγραμμα 1ης και 2ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 1ης και 2ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου,όπου η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου και ώρα έναρξης στις 16.30. 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Γηπ. Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 2η Αγωνιστική  Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου-Α.Ο.Λιβαδιων Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ. Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων Αρης–Ερμης Γηπ.Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΕΑΠ Τετάρτη 3-10-2018 ΩΡΑ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α΄Κατηγορίας,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου. Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές 1η-16η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Ο.Φ.Α.-Αρης Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Ερμης-Αστερας Περαματος ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 2η-17η Αγωνιστική  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ. Αρης–Ερμης Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ Αστερας Περαματος–ΕΑΠ Ταλως Μελιδονιου–Α.Ο.Λιβαδιων Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου 3η-18η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου-Αστερας Ρεθ. Ερμης-Ο.Φ.Α. ΑΕΜ-ΠΑΟ Αλφας ΕΑΠ-Αρης Α.Ο.Λιβαδιων-ΠΟσειδων.Γερανίου Α.Ο.Ψηλορειτης–Αστερας Περαματος Α.Ο.Καλυβου-Ταλως Μελιδονιου Ρεθυμνιακος–ΝΕΑΡ 4η-19η Αγωνιστική  Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης ΠΟσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος 5η-20η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ ΕΑΠ–Ερμης Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ. Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας ΝΕΑΡ–Αρης Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου 6η-21η…

Περισσότερα

Πραγματοποίηση κληρώσεων Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου στο Κτήμα Πάνακρον

Στο πανέμορφο χώρο Κτήμα Πάνακρον στη Σχολή Ασωμάτων πραγματοποιήθηκαν τη Κυριακή 12/8 το απόγευμα οι κληρώσεις πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Ρ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019. Με μεγάλη συμμετοχή από τα σωματεία,ξεκίνησε η κλήρωση με ενημέρωση,και διαδικαστικά θέματα. Το λόγο πήρε ο πρόεδρος της Ενώσης κ.Δασκαλομαρκάκης,όπου καλωσόρισε τα σωματεία,και τους παρευρισκομένους,και έκανε ειδική μνεία στην ομάδα της Επισκοπής που εκπροσωπεί το Ρέθυμνο στη Γ΄Εθνικη Κατηγορία. Συνέχισε με την  Γυναικεία ομάδα του Αστέρα Ρεθύμνου που θα εκπροσωπήσει το Ρέθυμνο στη Β΄Εθνική Κατηγορία. Κλείνοντας ευχήθηκε σε όλους καλή ποδοσφαιρική σαιζόν με υγεία. Στη…

Περισσότερα

Με τη συμμετοχή 16 ομάδων η Α΄Κατηγορία

Οι 16 ομάδες που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 2018-2019 είναι οι εξής: 1. ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 2. ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 3. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 4. ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 5. ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ 6. ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ 7. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8. ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 9. ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ 10. ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 11. ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 12. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΕΡΑΝ 13. ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ 14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15. ΝΕΑΡ 16. ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ

Περισσότερα