Αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία,όπου είχαμε τρεις αναβολές λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και ακαταλληλότητας γηπέδων. Αναλυτικά στο ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου είχαμε αναβολή που  θα διεξαχθεί την Δευτέρα 18/2 ΩΡΑ 15.00 αναβολή είχαμε στο Μελιδόνι για το ματς Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος  και στα  Ζωνιανά στο Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π.  που θα οριστούν από την Ε.Π.Σ.Ρ εντός 15 ημερών.  Αναλυτικά τα αποτελέσματα  Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου  7-1  14΄50΄67΄Γαρεφαλακης, 19΄Λέσι,25΄85΄Βιτώρος,30΄Βελονάκης-88΄Βασιλάκης Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων  6-0  10′ Γιαννόπουλος,50΄61΄Ρότζεν,64΄Χατζηάδης,80΄Σπυριδάκης,89΄Πετρίδης  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης  0-2  10΄62΄Κόκκαλης  Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ  6-0  3΄Παπαδάκης,15΄35΄44΄Σκουλούδης,59 Καργάκης,66Μέλι  Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός  1-4  57΄Σ.Σ.Σηφακάκης-60΄Ταμαμης,61΄Νεμπαι,75 Βλαστος,80΄ ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Αναβολή θα διεξαχθεί την Δευτέρα 18/2 ΩΡΑ 15.00   Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά Σπήλι-Ερμής Ζωνιανών  0-2 35΄ 80΄Μάλι  Κάλυβος-Ποσειδώνας Γερανίου  2-0  12΄Μ.Σπανουδάκης,39΄Α.Σπανουδάκης  Α.Ο.Λιβαδίων-ΠΑΟ Αλφάς  2-4 10΄Κωστάκης,65΄Δ.Χνάρης-9΄Καλαιτζιδάκης,30΄Τζαγκαράκης 44΄Γιάννης 89΄Αργυρίου  ΝΕΑΡ-Αστέρας Περάματος 1-3 83΄Αλιάι-15΄63΄Μπαμπουλάκης,90΄Πατραμάνης Α.Ε.Μ.-Αστέρας Ρεθύμνου 7-0 22΄53΄75΄Γαρεφαλάκης,29΄Βελονάκης, 56΄76΄Μέμμος,90+Μεταξάκης  Ε.Α.Π.-Ο.Φ.Α.  3-0   Ρεθυμνιακός-Τάλως Μελιδονίου  5-1  Α.Ο.Ψηλορείτης-Άρης 3-3 

Περισσότερα

Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 2-2-2019 15.00 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 13.00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 28-1-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του σωματείου ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ με αριθ. Δελ. 1479380  ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. 1 περιπτ. (α) εδάφιο (ΙΙΙ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για παράβαση των κανόνων παιχνιδιού (LAWS of the Game) ανέκοψε αντικανονικά υποσχόμενη επίθεση της αντίπαλης ομάδας} – στον αγώνα Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΙΒΑΣ ΑΣ – ΑΟ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά Α.Ο.Λιβαδιων–Ταλως Μελιδονιου  2-3   Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας  4-0  Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ.  1-3 49΄Μαλί-4΄Πίρια,25΄Καργάκης,62΄Σκουλούδης  ΕΑΠ–Αστερας Περαματος  0-4  15΄40΄50΄Μπαμπουλάκης,65΄Σπαχής  ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου   7-0 34΄45΄54΄85΄Βελονάκης,37΄47΄Μέμμος,50΄Βιτώρος  Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α.  3-2   Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος  0-3 18΄45΄Βλαστός 25΄Μερτίρι Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ  5-0 

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 26-27/1. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Ζωνιανών Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ. Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Αστερας Περαματος Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α. Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία. Αναλυτικά Ποσειδώνας Γερανίου-Αστέρας Ρεθ.  1-0 Αστέρας Περάματος-Ερμής Ζωνιανών  0-4 Ρεθυμνιακός-Ε.Α.Π.  2-0 Α.Ο.Ψηλορείτης-Α.Ο.Καλύβου 1-1 ΝΕΑΡ-Λιβάδια  0-5 ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Σπηλίου  0-8  Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ.  0-7 Άρης Ρεθ.-Ο.Φ.Α.    4-1

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Α΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄ Κατηγορίας 16ηςαγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 19-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 20-1-2019 15.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά  Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ.  0-2  Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου 7-1 Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος  0-7 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου    0-0 Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ   4-1 ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου   1-2 Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός   0-1  Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης   1-1

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄  Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄  Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής, ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: 1 5Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  Α ΄ Κ Α ΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  12-1-2019 15.00 ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΑΡ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 13-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

Περισσότερα