Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 2-2-2019 15.00 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 13.00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 28-1-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΓΩΝΙΩΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του σωματείου ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ με αριθ. Δελ. 1479380  ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού μιας (1) αγωνιστικής ημέρας και χρηματικό πρόστιμο «10 ΕΥΡΩ» για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. 1 περιπτ. (α) εδάφιο (ΙΙΙ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα {Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για παράβαση των κανόνων παιχνιδιού (LAWS of the Game) ανέκοψε αντικανονικά υποσχόμενη επίθεση της αντίπαλης ομάδας} – στον αγώνα Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΛΙΒΑΣ ΑΣ – ΑΟ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Αναλυτικά Α.Ο.Λιβαδιων–Ταλως Μελιδονιου  2-3   Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας  4-0  Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ.  1-3 49΄Μαλί-4΄Πίρια,25΄Καργάκης,62΄Σκουλούδης  ΕΑΠ–Αστερας Περαματος  0-4  15΄40΄50΄Μπαμπουλάκης,65΄Σπαχής  ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου   7-0 34΄45΄54΄85΄Βελονάκης,37΄47΄Μέμμος,50΄Βιτώρος  Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α.  3-2   Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος  0-3 18΄45΄Βλαστός 25΄Μερτίρι Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ  5-0 

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 26-27/1. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Ζωνιανών Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ. Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Αστερας Περαματος Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α. Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Α΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία. Αναλυτικά Ποσειδώνας Γερανίου-Αστέρας Ρεθ.  1-0 Αστέρας Περάματος-Ερμής Ζωνιανών  0-4 Ρεθυμνιακός-Ε.Α.Π.  2-0 Α.Ο.Ψηλορείτης-Α.Ο.Καλύβου 1-1 ΝΕΑΡ-Λιβάδια  0-5 ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Σπηλίου  0-8  Τάλως Μελιδονίου-Α.Ε.Μ.  0-7 Άρης Ρεθ.-Ο.Φ.Α.    4-1

Περισσότερα

Πρόγραμμα 16ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα  Α΄ Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄ Κατηγορίας 16ηςαγωνιστικής,ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 19-1-2019 15.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 20-1-2019 15.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά  Α.Ο.Σπηλίου-Άρης Ρεθ.  0-2  Αστέρας Ρεθύμνου-Τάλως Μελιδονίου 7-1 Ο.Φ.Α.-Αστέρας Περάματος  0-7 Ε.Α.Π.-Α.Ο.Καλύβου    0-0 Α.Ε.Μ.-ΝΕΑΡ   4-1 ΠΑΟ Αλφάς-Ποσειδώνας Γερανίου   1-2 Ερμής Ζωνιανών-Ρεθυμνιακός   0-1  Α.Ο.Λιβαδίων-Α.Ο.Ψηλορείτης   1-1

Περισσότερα

Πρόγραμμα 15ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄  Κατηγορίας ποδ/κής περιόδου 2018 – 2019. Συνημμένα σας αποστέλλομε πρόγραμμα πρωτ/των Α΄  Κατηγορίας 15ης αγωνιστικής, ποδ/κής περιόδου 2018–2019 για ενημέρωση σας: 1 5Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  Α ΄ Κ Α ΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ  12-1-2019 15.00 ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ  13-1-2019 11.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΑΡ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄ 13-1-2019 15.00 ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ

Περισσότερα

Ποινές σωματείων και παραγόντων-13ης αγωνιστικής

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία και παράγοντες. 13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον κ. ΚΑΡΑΔΑΚΗ Νικόλαο (προπονητή ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ – ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ της 15-12-2018). 2) Στον κ. ΜΠΑΣΤΑΚΗ Γεώργιο (προπονητή ΝΕΑΡ) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11,6,2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα). Αποβολή για έντονη διαμαρτυρία σε απόφαση Διαιτητή) (Για τον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ – ΝΕΑΡ της 15-12-2018). 3) Στον…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής   ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου   6-1  Ο.Φ.Α.-Αρης  0-2  Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου 3-0    Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ     3-1  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας   1-0 Ερμης-Αστερας Περαματος  3-0 ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος  0-3  Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 4-1

Περισσότερα