Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ   4-0 Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων  3-5 Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων  6-1 Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ   4-0 Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη  1-0 Τετάρτη 26/9 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής   ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου   6-1  Ο.Φ.Α.-Αρης  0-2  Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου 3-0    Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ     3-1  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας   1-0 Ερμης-Αστερας Περαματος  3-0 ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος  0-3  Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 4-1

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Κετεσίδης,Βασίλογλου-Γιαλός Π.Δ.Καλαιτζάκης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Καλυβιανάκης Λιοδάκης-Αραπόμπουλος  Π.Δ.Χριστοδουλάκης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Δασκαλομαρκάκης, Καψαλάκης-Κουτάντος  Π.Δ. Δελήμπασης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Καλυβιανάκης,Γρυλλής-Πατελάλης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Σαρής Καραγιαννόπουλος-Βασίλογλου Π.Δ. Δελήμπασης Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Δασκαλομαρκάκης Βαρβαντάκης-Αραπόμπουλος Π.Δ. Βαμβακίδης Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Τζιράκης Χατζηδάκης-Μιχαηλίδης (Ε.Π.Σ.Χ.) Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης Κετεσίδης,Λιοδάκης-Βλαχάκης Π.Δ.Καλαιτζάκης

Περισσότερα

Ορισμοί διαιτητών 1ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορία

Ορισμοί διαιτητών 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γρυλλής Καραγιαννόπουλος-Βλαχάκης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Σαρής,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 20.30 Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Καραγιαννόπουλος,Γρυλλής -Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Νέτος,Βαρβαντάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Γρύλης,Καλυβιανάκης-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Βαρβαντάκης,Βασίλογλου-Πατελάκης Π.Δ.Γαγάνης Ρεπο:Απολλων

Περισσότερα

Πρόγραμμα 1ης και 2ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 1ης και 2ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου,όπου η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου και ώρα έναρξης στις 16.30. 1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Αρης Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 13.00 Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Ζωνιανών Ερμης-Αστερας Περαματος Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Γηπ. Αλφάς Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 2η Αγωνιστική  Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μελιδονίου Ταλως Μελιδονιου-Α.Ο.Λιβαδιων Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ. Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων Αρης–Ερμης Γηπ.Γερανίου Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ Γηπ.Αλφάς Αστερας Περαματος–ΕΑΠ Τετάρτη 3-10-2018 ΩΡΑ…

Περισσότερα

Πρόγραμμα 1ης και 2ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 1ης και 2ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας Ρεθύμνου,όπου η αυλαία θα ανοίξει το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου και ώρα έναρξης στις 16.30. Αναλυτικά το πρόγραμμα  1η Αγωνιστική  Σάββατο 22-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Μισιρίων ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Γηπ.Μελάμπων Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Γηπ.Επισκοπής Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 11.00 Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Κυριακή 23-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Τετάρτη 26-9-2018 ΩΡΑ 17.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Κεραυνός Ρεπο:Απολλων 2η Αγωνιστική  Σάββατο 29-9-2018 ΩΡΑ 16.30 Γηπ.Γαράζου Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 11.30 Γηπ.Αλφάς Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων Κυριακή 30-9-2018 ΩΡΑ 12.00 Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων Κυριακή…

Περισσότερα

Πρόγραμμα Α΄Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Α΄Κατηγορίας,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου. Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές 1η-16η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου-ΠΑΟ Αλφας Ο.Φ.Α.-Αρης Αστερας Ρεθ.-Ποσειδων.Γερανίου Ερμης-Αστερας Περαματος ΑΕΜ-Ταλως Μελιδονιου ΕΑΠ-Ρεθυμνιακος Α.Ο.Λιβαδιων-ΝΕΑΡ Α.Ο.Καλυβου-Α.Ο.Ψηλορειτης 2η-17η Αγωνιστική  Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Σπηλιου ΠΑΟ Αλφας–Αστερας Ρεθ. Αρης–Ερμης Ποσειδων.Γερανίου–ΑΕΜ Αστερας Περαματος–ΕΑΠ Ταλως Μελιδονιου–Α.Ο.Λιβαδιων Ρεθυμνιακος-Α.Ο.Ψηλορειτης ΝΕΑΡ–Α.Ο.Καλυβου 3η-18η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου-Αστερας Ρεθ. Ερμης-Ο.Φ.Α. ΑΕΜ-ΠΑΟ Αλφας ΕΑΠ-Αρης Α.Ο.Λιβαδιων-ΠΟσειδων.Γερανίου Α.Ο.Ψηλορειτης–Αστερας Περαματος Α.Ο.Καλυβου-Ταλως Μελιδονιου Ρεθυμνιακος–ΝΕΑΡ 4η-19η Αγωνιστική  Ερμης-Α.Ο.Σπηλιου Αστερας Ρεθ.–ΑΕΜ Ο.Φ.Α.–ΕΑΠ ΠΑΟ Αλφας–Α.Ο.Λιβαδιων Αρης–Α.Ο.Ψηλορειτης ΠΟσειδων.Γερανίου–Α.Ο.Καλυβου Αστερας Περαματος–ΝΕΑΡ Ταλως Μελιδονιου–Ρεθυμνιακος 5η-20η Αγωνιστική  Α.Ο.Σπηλιου–ΑΕΜ ΕΑΠ–Ερμης Α.Ο.Λιβαδιων–Αστερας Ρεθ. Α.Ο.Ψηλορειτης–Ο.Φ.Α. Α.Ο.Καλυβου–ΠΑΟ Αλφας ΝΕΑΡ–Αρης Ρεθυμνιακος–Ποσειδων.Γερανίου Αστερας Περαματος–Ταλως Μελιδονιου 6η-21η…

Περισσότερα

Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄Κατηγορίας Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών της Β΄Κατηγορίας ,όπως προέκυψε στην κλήρωση της Κυριακής 12 Αυγούστου. Αναλυτικά όλες οι αγωνιστικές 1η-14η Αγωνιστική  Α.Ο.Επισκοπής 2010-Αρκαδι Αγγελιανων Τάλως Γαραζου-Αγια Γαληνη Αση Γωνια- Κεραυνος ΛΙΒΑΣ-Αναγεννηση ΜΠΣΡ Φλογα Ρουστικων-ΑΓΟΔΑ Α.Ο.Μελαμπων-Φοινικας Σελλιων Ρεπο:Απολλων 2η-15η Αγωνιστική  Τάλως Γαραζου-Α.Ο.Επισκοπής 2010 Αρκαδι Αγγελιανων–Απολλων Αγια Γαληνη–Αση Γωνια Κεραυνος–Φλογα Ρουστικων Αναγεννηση ΜΠΣΡ–Α.Ο.Μελαμπων ΑΓΟΔΑ-Φοινικας Σελλιων Ρεπο:ΛΙΒΑΣ 3η-16η Αγωνιστική  Α.Ο.Επισκοπής 2010–Απολλων Αση Γωνια–Τάλως Γαραζου ΛΙΒΑΣ–Αρκαδι Αγγελιανων Φλογα Ρουστικων–Αγια Γαληνη Φοινικας Σελλιων–Κεραυνος ΑΓΟΔΑ–Αναγεννηση ΜΠΣΡ Ρεπο:Α.Ο.Μελαμπων 4η-17η Αγωνιστική  Αση Γωνια –Α.Ο.Επισκοπής 2010 Απολλων–ΛΙΒΑΣ Τάλως Γαραζου–Φλογα Ρουστικων Αρκαδι Αγγελιανων–Α.Ο.Μελαμπων Αγια Γαληνη–Φοινικας Σελλιων Κεραυνος–Αναγεννηση ΜΠΣΡ…

Περισσότερα

Πραγματοποίηση κληρώσεων Πρωταθλημάτων και Κυπέλλου στο Κτήμα Πάνακρον

Στο πανέμορφο χώρο Κτήμα Πάνακρον στη Σχολή Ασωμάτων πραγματοποιήθηκαν τη Κυριακή 12/8 το απόγευμα οι κληρώσεις πρωταθλημάτων και Κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Ρ. για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019. Με μεγάλη συμμετοχή από τα σωματεία,ξεκίνησε η κλήρωση με ενημέρωση,και διαδικαστικά θέματα. Το λόγο πήρε ο πρόεδρος της Ενώσης κ.Δασκαλομαρκάκης,όπου καλωσόρισε τα σωματεία,και τους παρευρισκομένους,και έκανε ειδική μνεία στην ομάδα της Επισκοπής που εκπροσωπεί το Ρέθυμνο στη Γ΄Εθνικη Κατηγορία. Συνέχισε με την  Γυναικεία ομάδα του Αστέρα Ρεθύμνου που θα εκπροσωπήσει το Ρέθυμνο στη Β΄Εθνική Κατηγορία. Κλείνοντας ευχήθηκε σε όλους καλή ποδοσφαιρική σαιζόν με υγεία. Στη…

Περισσότερα

Με τη συμμετοχή 16 ομάδων η Α΄Κατηγορία

Οι 16 ομάδες που θα συμμετέχουν στο πρωτάθλημα Α΄ Κατηγορίας 2018-2019 είναι οι εξής: 1. ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 2. ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ 3. ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 4. ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ 5. ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ 6. ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ 7. ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8. ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ 9. ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ 10. ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ 11. ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ 12. ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΓΕΡΑΝ 13. ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ 14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15. ΝΕΑΡ 16. ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ

Περισσότερα