Ορισμός αναβληθέντα αγώνα

Την Τετάρτη 20/ 2 και ώρα 15.30 ορίστηκε να διεξαχθεί ο αγώνας της 20ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία στο γήπεδο Αλφάς ανάμεσα σε Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη. Αναλυτικά Τετάρτη 20-2-2019 ΩΡΑ 15.30 Γηπ.Αλφάς Αρκάδι Αγγελιανών-Αγ.Γαλήνη

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Β΄ Κατηγορίας To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21η αγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορία 21ΗΑ Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η ΣΑΒΒΑΤΟ Β΄23-2-2019 15.30 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΦΑΣ ΑΡΚΑΔΙ ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣ ΛΙΒΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 12.00 ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΓΟΔΑ-ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄24-2-2019 15.30 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 21ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Πρόγραμμα Α΄ Κατηγορίας   To πρόγραμμα του πρωταθλήματος  της  21ηαγωνιστικής, για την  Α΄ Κατηγορίας 2 1Η Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η  ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 23-2-2019 15.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΟΦ ΑΡΜΕΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄24-2-2019 15.30 ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 16-17/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Α.Ο.Σπηλίου Γηπ.Αλφάς ΠΑΟ Αλφάς-Α.Ο.Καλύβου Γηπ.Μελιδονίου Τάλως Μελιδονίου-Αστέρας Περάματος Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθύμνου-Α.Ο.Λιβαδίων Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-Α.Ο.Ψηλορείτης Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων Άρης Ρεθ.-ΝΕΑΡ Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ε.Α.Π. Γηπ.Γερανίου Ποσειδ.Γερανίου-Ρεθυμνιακός

Περισσότερα

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής Στη B΄Κατηγορία

Το πρόγραμμα της 20ης αγωνιστικής για την B΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 16-17/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 16-2-2019 ΩΡΑ 15.00 Γηπ.Ασή Γωνιάς Ασή Γωνιά-Αναγέννηση Γηπ.Γαράζου Αρκάδι Αγγελιανών-Αγία Γαλήνη Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Λίβας-ΑΓΟΔΑ Κυριακή 17-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλόγα Ρουστίκων-Φοίνικας Σελλίων Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Επισκοπή 2010 Γηπ.Μισιρίων Απόλλων-Κεραυνός Ρεπό:Tάλως Γαράζου

Περισσότερα

Πρόγραμμα 19ης αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 9-10/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Σπηλίου Σπήλι-Ερμής Ζωνιανών Γηπ.Περάματος Κάλυβος-Ποσειδώνας Γερανίου Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-ΠΑΟ Αλφάς Γηπ.Ρεθύμνου ΝΕΑΡ-Αστέρας Περάματος Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Ρεθύμνου Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Ο.Φ.Α. Γηπ.Ρεθύμνου Ρεθυμνιακός-Τάλως Μελιδονίου Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-Άρης

Περισσότερα

Πρόγραμμα 19ης αγωνιστικής Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 19ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 9-10/2 Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Μελιδονίου Αναγέννηση-Τάλως Γαράζου Σάββατο 9-2-2019 ΩΡΑ 19.00  Γηπ.Θ.Βαρδινογιάννης Επισκοπή 2010-Φλόγα Ρουστίκων Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Απόλλων Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Αρκάδι Αγγελιανών Κυριακή 10-2-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Ασή Γωνιά Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Λίβας Ρεπό:Αγία Γαλήνη

Περισσότερα

Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Β΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄ 3-2-2019 11.00 ΑΛΦΑΣ ΑΡΚ. ΑΓΓΕΛΙΑΝΩΝ Α.Γ.Ο.Δ.Α. ΠΑΝΑΡΚΑΔ. ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΛΙΒΑΣ ΑΣ ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2010 ΚΥΡΙΑΚΗ Β΄3-2-2019 15.00 ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΠΣΡ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΑΟ ΑΣΗ ΓΩΝΙΑΣ ΦΛΟΓΑ ΡΟΥΣΤΙΚΩΝ ΓΑΡΑΖΟΥ ΤΑΛΩΣ ΓΑΡΑΖΟΥ ΑΓΣΣΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Περισσότερα

Πρόγραμμα 18ης αγωνιστική Α΄Κατηγορίας

Το πρόγραμμα της 18ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 2-3/2. ΣΑΒΒΑΤΟ Α΄ 2-2-2019 15.00 ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΤΑΛΩΣ ΜΕΛΙΔΟΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΥΒΟΥ ΜΙΣΙΡΙΩΝ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΕ ΑΤΣΙΠ-ΠΡΙΝΕ ΑΛΦΑΣ ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 11.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΑΡ ΑΟ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α΄3-2-2019 13.00 ΑΡΜΕΝΩΝ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

Περισσότερα

Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία

Α΄Κατηγορία Το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 26-27/1. Αναλυτικά το πρόγραμμα  Σάββατο 26-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδιων-Ταλως Μελιδονιου Γηπ.Ρεθύμνου Αστερας Ρεθ.–ΠΑΟ Αλφας Γηπ.Ζωνιανών Ερμης Ζωνιανών-Αρης Ρεθ. Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ατσιποπούλου ΕΑΠ–Αστερας Περαματος Κυριακή 27-1-2019 ΩΡΑ 15.00  Γηπ.Περάματος ΑΕΜ–Ποσειδων.Γερανίου Γηπ.Σπηλίου Α.Ο.Σπηλιου–Ο.Φ.Α. Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορειτης–Ρεθυμνιακος Γηπ.Αλφάς Α.Ο.Καλυβου–ΝΕΑΡ

Περισσότερα