Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Στον 5ο Όμιλο Της Γ΄Εθνικής

5ος όμιλος Γ΄Εθνικής Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικής που θα διεξαχθεί την Κυριακή 31/3 και ώρα 16.00 Αναλυτικά Κυριακή 31/3/2019 ΩΡΑ 16.00 Δ.Γ.Νεαπ.Προοδευτικής Προοδευτική– Ατρόμητος Πειραιά  Χατζηγιάννη,Κοτζαμανίδη-Φαγκρίδας (Πειραιά) Π.Δ.Ρ’ωσση Γεωργία (Αθηνών) Γηπ.Μουρνιών ΣΥΝΚΑ–Γιούχτας   Κολύτας,Φραγκιαδάκης-Καφεσάκης (Λασιθίου) Π.Δ.Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου) Γηπ.Ατσαλένιου ΠΟΑ–Κερατσίνι   Τσαγκαράκης,Κομισοπούλου-Αναστασάκης (Χανίων) Π.Δ.Παπαδάκης (Λασιθίου) Δημ.Καντάνου Παλαιόχωρα–Αμπελακιακός   Αλιάγας,Παύλος(Δυτ.Αττικήας)-Σκούτας(Ρεθύμνου) Π.Δ.Χατζημπεκιάρης ΔΑΚ Γάλλου Επισκοπή–ΑΕ Νεάπολης   Πατεμτζής,Δασκαλάκης Α.-Μαυρουδής(Ηρακλείου) Π.Δ.Βασσάλος (Χανίων) Καλλιθέας Γρ.Λαμπράκη Εθνικός–Ιωνικός   Μαλούτας,Παρασίου-Παπαδάκης (Ημαθίας)Π.Δ.Λιανός (Βοιωτίας) Ρεπό: ΟΦΙ

Περισσότερα

Τιμωρίες Ποδοσφαιριστών Α΄Και Β΄Κατηγορίας Ρεθύμνου

Τιμωρίες ποδοσφαιριστών Με απόφαση της ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ της Ε.Π.Σ.Ρ. στη συνεδρίαση της 26-3-2019, επικύρωσε ομόφωνα τις παρακάτω ποινές: ΑΓΩΝΕΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  (24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 1) Στον ποδ/στή ΒΡΟΣΓΟ ΦΙΛΙΠΠΟ του σωματείου ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ με αριθ. Δελ. 1333785 ΕΠΙΒΑΛΕΙ: Ποινή αποκλεισμού τριών (3) αγωνιστικών ημερών και χρηματικό πρόστιμο «30 ΕΥΡΩ»για παράβαση του άρθρου 10 παραγ. (1) περιπτ. (γ) σε συνδυασμό και με την παραγ. (2) περιπτ. (δ) του ιδίου άρθρου του Πειθαρχικού Κώδικα. (Αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα για βιαιοπραγία κατά αντιπάλου παίκτη (κτύπησε αντίπαλο στο πρόσωπο με το χέρι}. – στον αγώνα Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΟΦ.ΑΡΜΕΝΩΝ – ΠΑΟ ΑΛΦΑΣ της 23-3-2019. 2) Στον ποδ/στή ΚΟΥΓΚΟΥΛΟ ΠΑΥΛΟ του σωματείου ΠΑΟ…

Περισσότερα

Ποινές Σωματείων Και Παραγόντων Α΄Και Β΄Κατηγορίας Ρεθύμνου

ΠΟΙΝΕΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ – ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ επέβαλλε τις παρακάτω ποινές σε σωματεία, παράγοντες, και φιλάθλους. 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1) Στον εκπρόσωπο του σωματείου ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ (κ. ΚΛΑΔΟ Γεώργιο) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11, 6, 2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα ΕΠΟ 2018. (Διαμαρτυρία σε Διαιτητική Απόφαση) (ΑΓΩΝΑΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ – ΑΟ ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ της 17-3- 2019). 2) Στον εκπρόσωπο του σωματείου ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ (κ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Λουκά) ποινή «ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΕΠΙΠΛΗΞΗΣ» (Άρθρα 11, 6, 2 και 1 του Πειθαρχικού Κώδικα ΕΠΟ 2018. (Διαμαρτυρία σε Διαιτητική Απόφαση) (ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΓΑΛΗΝΗΣ –ΑΟ ΜΕΛΑΜΠΩΝ…

Περισσότερα

Αποτελέσματα 24ης Αγωνιστικής Για Την Α΄Κατηγορία

Αναλυτικά   Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος  5-0   Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου  1-3  Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ.  4-1   Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς   2-0   Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ  5-2  Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός  1-4  Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου  2-0   Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου  4-1 

Περισσότερα

Αποτελέσματα 24ης Αγωνιστικής Στη Β΄Κατηγορία

 Β΄Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής για τη Β΄Κατηγορία Κεραυνός-Επισκοπή 2010   0-5 AΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη   3-4   Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων   3-0   Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ  1-4 Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου  4-0   Φοίνικας Σελλίων-Αρκάδι Αγγελιανών 5-1  Ρεπό:Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Περισσότερα

Αποτελέσματα 23ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά Κερατσίνι–Επισκοπή  1-3  16΄-10΄Κατσικοκέρης,14΄,38΄Γιόρνταν Ατρόμητος Πειραιά– ΣΥΝΚΑ  2-5  Προοδευτική– ΟΦΙ  0-1  49΄Χύσι Γιούχτας– ΠΟΑ  1-3  63΄Κορτσινίδης-39΄Καιμακαμούδης,43΄Πατηνιώτης,58΄Καρλίτο Αμπελακιακός– Ιωνικός  1-2  33΄Σταμφσουλάι-52΄Ατματσίδης,74΄Θέος ΑΕ Νεάπολης–Εθνικός   1-1  88΄Ταβλαδωράκης-45΄Μάναλης

Περισσότερα

Βαθμολογία 24ης Αγωνιστικής 5ου Ομίλου Γ΄Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά η βαθμολογία της 24ης Αγωνιστικής για τον 5ο όμιλο της Γ΄Εθνικης Κατηγορίας Θέση Ομάδα Β Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΓΔ Α 1 ΟΦ Ιεράπετρας 44 13 5 4 39 14 25 22 2 Ιωνικός 41 11 8 3 28 10 18 22 3 Εθνικός Πειραιώς 41 11 8 3 29 15 14 22 4 ΑΟ Επισκοπής 39 11 6 5 41 21 20 22 5 Γιούχτας 36 9 9 4 28 17 11 22 6 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 32 7 11 4 24 20 4 22 7 Ατσαλένιος 31…

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Στην Α΄Κατηγορία

Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 23-24/3 Αναλυτικά Σάββατο  23-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Περάματος Α.Ε.Μ.-Αστέρας Περάματος Ρεμιδιανάκης,Σιγανού-Μοχιανακης (Ηρακλείου)) Γηπ.Ατσιποπούλου Ε.Α.Π.-Τάλως Μελιδονίου Βοσκάκης,Βλαχάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Ρεθύμνου Αστέρας Ρεθ.-Άρης Ρεθ. Σταυρουλάκης Γ.,Δασκαλομαρκάκης-Αραμπόπουλος Π.Δ.Χατζημπεκιάρης Γηπ.Αρμένων Ο.Φ.Α.-ΠΑΟ Αλφάς Καλυβιανάκης,Συργούνη-Καψάλακης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Φουρφουρά Α.Ο.Ψηλορείτης-ΝΕΑΡ Γρύλλης,Καραγιαννόπουλος-Πατελάκης Π.Δ.Κουτσουράκης Γηπ.Λιβαδίων Α.Ο.Λιβαδίων-Ρεθυμνιακός Σταυρουλάκης Ρ.,Φραγκιαδάκης Ι.-Βαρβαντάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 16.00 Γηπ.Ζωνιανών Ερμής Ζωνιανών-Ποσειδώνας Γερανίου Καλυβιανάκης,Λιοδάκης-Βασίλογλου Π.Δ.Δημητρακάκης Γηπ.Περάματος Α.Ο.Καλύβου-Α.Ο.Σπηλίου Κετεσίδης,Κελαιδής-Βλαχάκης Π.Δ.Χριστοδουλάκης

Περισσότερα

Οι Διαιτητές Της 24ης Αγωνιστικής Για Τη Β΄Κατηγορία

Β΄Κατηγορία Οι διαιτητές της 24ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Β΄Κατηγορίας,που θα διεξαχθεί την Κυριακή 24/3 Αναλυτικά Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 11.00  Γηπ.Ρεθύμνου Κεραυνός-Επισκοπή 2010 Kαραγιαννόπουλος,Πατελάκης-Κελεσίδης Π.Δ.Βαμβακίδης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 12.00  Γηπ.Μισιρίων ΑΓΟΔΑ-Αγ.Γαλήνη Σταυρουλάκης Ρ.,Μαινωλάς-Βλαχάκης Π.Δ.Δημητρακάκης Κυριακή 24-3-2019 ΩΡΑ 16.00  Γηπ.Ατσιποπούλου Φλογα Ρουστίκων-Απόλλων Συργούνη,Μαινωλάς-Ψωφάκης Π.Δ.Βυζιριανάκης Γηπ.Αση Γωνιάς Ασή Γωνιά-ΛΙΒΑΣ Σταυρουλάκης Ρ.,Κραγιανόπουλος-Κανδυλάκης Π.Δ.Δελήμπασης Γηπ.Μελάμπων Μέλαμπες-Τάλως Γαράζου Βοσκάκης,Κελεσίδης-Ελλήνας Π.Δ.Γαγάνης Γηπ.Σελλίων Φοίνικας Σελλίων-Αρκάδι Αγγελιανών Φραγκιαδάκης Ι.,Πατελάκης-Μανασάκη Π.Δ.Κουτσουράκης Ρεπό:Αναγέννηση ΜΠΣΡ

Περισσότερα

Βαθμολογία 23ης Αγωνιστικής Α΄Κατηγορίας Ρεθύμνου

Δείτε αναλυτικά την βαθμολογία όπως διαμορφώθηκε την 23η Αγωνιστική, για την Α΄Κατηγορία Ρεθύμνου Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά 1. Α.Ε.Μυλοποτάμου 69 23 23 0 0 115 9 2. Ρεθυμνιακός 57 23 19 0 4 70 14 3. Ερμής Ζωνιανών 49 23 16 1 6 59 18 4. Αστέρας Ρεθυμνου 44 22 14 2 6 63 30 5. Αρης  Ρεθύμνου 43 23 13 4 6 69 32 6. Αστέρας Περάματος 41 22 12 5 5 45 26 7. Α.Ο.Καλύβου 40 23 11 7 5 44 22 8. Τάλως Μελιδονίου 36…

Περισσότερα